Vse je zapisano nekje zgoraj...

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naklučje oz. stanje presenečenja, ko nekaj res ne pričakuješ in se ti zgodi, te razveseli...

Kot dežavu, samo v resnici.

"Jaz sem enkrat misli da sem videl dežavu sonce vzhajat pa sem se ga sam zapohu tolk da sem en dan prespal...."
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


Jas sem se ga tuji 1x tak noro zadehal, da sem kr dobil preganjavico, pa razne fobije, da mam kao nasleden
dan maturo, pa sn pune začel brat Vojna in Mir, kao da morem prebrat drugač bom padel maturo...

Se zbudim po kakih 3 urah, pa gledam wtf vse te knjige tu...
redface-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Jas sem se ga tuji 1x tak noro zadehal, da sem kr dobil preganjavico, pa razne fobije, da mam kao nasleden
dan maturo, pa sn pune začel brat Vojna in Mir, kao da morem prebrat drugač bom padel maturo...

Se zbudim po kakih 3 urah, pa gledam wtf vse te knjige tu...
redface-1.gif

hysterical-1.gif


to se pa lahko samo teb zgodi
roza.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naklučje oz. stanje presenečenja, ko nekaj res ne pričakuješ in se ti zgodi, te razveseli...

Kot dežavu, samo v resnici.

"Jaz sem enkrat misli da sem videl dežavu sonce vzhajat pa sem se ga sam zapohu tolk da sem en dan prespal...."
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


Jas sem se ga tuji 1x tak noro zadehal, da sem kr dobil preganjavico, pa razne fobije, da mam kao nasleden
dan maturo, pa sn pune začel brat Vojna in Mir, kao da morem prebrat drugač bom padel maturo...

Se zbudim po kakih 3 urah, pa gledam wtf vse te knjige tu...
redface-1.gif

Jaz pa naenkrat nisem več ničesar videl (vse belo) in sem samo padel po tleh.
hysterical-1.gif
K sreči je bilo to doma.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Se vam je kdaj kaj naredilo, posrečilo -česar sploh niste pričakovali?
Dogodki, ob katerih se vam ustavi srce in si rečete; To je nemogoče... Pa vendar se je zgodilo.

roza.gif

Temu se reče naključje in kaj je tu čudnega?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naklučje oz. stanje presenečenja, ko nekaj res ne pričakuješ in se ti zgodi, te razveseli...

Kot dežavu, samo v resnici.

"Jaz sem enkrat misli da sem videl dežavu sonce vzhajat pa sem se ga sam zapohu tolk da sem en dan prespal...."
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


Jas sem se ga tuji 1x tak noro zadehal, da sem kr dobil preganjavico, pa razne fobije, da mam kao nasleden
dan maturo, pa sn pune začel brat Vojna in Mir, kao da morem prebrat drugač bom padel maturo...

Se zbudim po kakih 3 urah, pa gledam wtf vse te knjige tu...
redface-1.gif
hysterical-1.gif