Emundia najslabša in najmanj ažurna spletna trgovina

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Močno odsvetujem uporabe spletne trgovine Emundia, ker so skrajno neprofesionalni.

Ko blago naročaš so navadno že težave z samo trgvino, če nekako spravite naročilo čez, za blago, ki je na zalogi, npr 5 kosov, da boste na dejstvo, da vam plačano blago sploh pošljejo, normalno čakali vsaj 5 do 15 delavnih dni.

Če jih seveda želite poklicati in vprašati, kdaj bodo poslali zadevo, ki je na zalogi, se delajo skrajno mutaste z odgovori bomo uredili in podobno.

Konkretnega odgovora ne dajo nikakor . Sam sem vsaj 10 nakupov tam opravil, pa mislim, da je bilo samo v 3 primerih vse korektno.

Skratka zaradi skrajne neprofesionalnosti in posebej če se vam mudi, ali ste slabih živcev, nikar ne kupujte pri temu ponudniku, kljub temu, da imajo morda boljše cene, kot drugje.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Sam sem vrnil odpakirano tuškabino brez problema, zapakiral nazaj bolj tak da je pol stiroporja manjkalo, ni.č komplicirali, vrnili denar BP.
Ne vem, imam dobre izkušnje.

Sem pa imel zadnjič probleme pri bigbangu, ko je blo na zalogi, rezerviram, plačam, prevzem jutri in me kličejo, da ne bo jutri. Ja kako da ne, če piše...pravim, da sem dobil potrjeno in pričakujem zadevo jutri v trgovini, no so potem zrihtali za prevzem.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Vsak ima pač svojo izkušnjo.
Kar sem jaz kupil pri eMundiji je bilo OK. Ena stvar je crknila po pol leta, poslal nazaj in so mi poslali drug primerek enakega izdelka. Imeli so napisan tudi nek servis (na garancijskem listu?), ampak tam so mi po telefonu rekli, da se to ne popravlja, naj trgovec se obrnem na trgovca, da menja.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Tudi jaz imam "slabe" izkušnje. Pred leti naročil 2 timer uri. Nikoli nista prišli, čez par mesecev pa dobim zahvalo za naročilo, pa baje da me čaka še neko darilo, ki sem si ga prislužil s tem nakupom. :)
Poslovalnica Grosuplje je čisto mimo, saj vse kar naročiš moraš v bazi, potem pa klicariti, da lahko končno zadevo prevzameš v Grosuplju.
Pa maili so bili strašno moteči, tako da sem se odjavil z liste in sedaj lažje diham.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jebatga, morda se boste nekateri naučili lekcije da najcenejše pač vedno ni najboljše, predvsem pri podjetjih ki so zgolj posredniki (kot npr. mimovrste). Torej Emundia prodaja praktično vse, na zalogi pa nima praktično ničesar. Jaz sem sicer tam tudi naročil ene pipe ampak zgolj zato ker so jih imeli takoij na zalogi (kar sem fizično s klicem preveril) in transakcija je potekala BP.
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Sam sem pri njih kupil korito in pipo (prodajali kot komplet) za kuhinjo. Kar nekaj casa sem spremljal na njihovi strani, tisti dan ko sem se odlocil, da jo narocim, pa je bila cena 100€ visja kot prejsnji dan. Sel sem v poslovalnico v grosuplju, vprasal trgovca kako je s tem, takoj je poklical (ne vem kam), kjer so mu povedali, da je res tako. Prodal mi je po stari/nizji ceni. Tk da imam sam tud dobro izkusnjo z njimi. Je pa res, da bi kupil tudi po drazji ceni, ker sem bil z mizarjem ze zmenjen za to korito, pa tud iskat se mi ni dalo vec..
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Do sedaj sem samo enkrat kupil pri njih, ker izdelek (WiFi modul za klimo) praktično nikjer drugje ni bil na zalogi (zraven vzel še komplet nasasdnih ključev od Makite, ki sem jih ravno iskal, da nisem naročal iz dveh koncev, pa še cena je bila ugodna). Naročil v nedeljo zvečer, v ponedeljek popoldne dobil SMS od pošte, da so sprejeli pošiljko, in v torek je bilo dostavljeno, tako da bi hitreje že težko šlo. Je pa eno naročilo itak premajhen vzorec.