Vsakodnevni spam

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.363
381
83
Kaj če bi uvedli blokado na objavljanje URLjev za tiste z manj kot X posti / Y alti / Z dnevi od registracije? Oz. neko smiselno kombinacijo tega?

Recimo min 10 postov + 10 dni od prvega posta = lahko objaviš link. Mala malca za regex, takisto za mode, da v tem času odstrelijo poševnookca.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.363
381
83
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Zakaj enostavno admin ne potrdi vsake registracije?

Ugibam - verjetno je bila tiha želja, da Alter nekoč postane THE forum, kot je bil pred desetimi leti mobisux. Tovrstno omejevanje pa ne gre skupaj s to vizijo. Razen, če se lastnik sprijazni, da gre za majhen, butični forum... ki bo tak tudi ostal in uvede tvoj predlog
wink-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Dajte nehajte s temi IP blokadami.
Da okoli tega prideš rabiš eno točko IQ, eno sekundo časa in en klik z miško.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.847
607
113
Problem je v temu da to niso spam boti ampak živi kitajci, ki jih captcha ne ustavi in so šli spremenit ipje takoj ko smo blokirali eno področje.
Moja rešitev je tale stavek, pri kateremu moraš prepisati šumnike v okvirček. Google translate pa pogrne po celi črti in jim nebi nič pomagal:
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Koliko novih (pravih) registracij je na dan?

Aha, 1-20 na mesec.
To lahko komot admini ali modi ročno potrdijo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Problem je v temu da to niso spam boti ampak živi kitajci, ki jih captcha ne ustavi in so šli spremenit ipje takoj ko smo blokirali eno področje.
Moja rešitev je tale stavek, pri kateremu moraš prepisati šumnike v okvirček. Google translate pa pogrne po celi črti in jim nebi nič pomagal:

hysterical-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik onlyme pravi:
kako pa administrator ve, ali bo nov uporabnik spamal ali ne?
Se zmeni z njim.
Za druge ne morem trditi, ampak jaz bom ziher kitajca prepoznal.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Problem je v temu da to niso spam boti ampak živi kitajci, ki jih captcha ne ustavi in so šli spremenit ipje takoj ko smo blokirali eno področje.
Moja rešitev je tale stavek, pri kateremu moraš prepisati šumnike v okvirček. Google translate pa pogrne po celi črti in jim nebi nič pomagal:

Tole še najbolj obetavno zgleda pomoje.
zmaga.gif


So res tečni ti kitajci, sej ko se parkrat naserješ pa pogledaš v temo, že po naslovu veš kaj te čaka, samo sitni so pa vseeno.
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Problem je v temu da to niso spam boti ampak živi kitajci, ki jih captcha ne ustavi in so šli spremenit ipje takoj ko smo blokirali eno področje.
Moja rešitev je tale stavek, pri kateremu moraš prepisati šumnike v okvirček. Google translate pa pogrne po celi črti in jim nebi nič pomagal:


+1

ajde admini probajte 1 mesec testirat pa, da vidimo
ne spat
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Torej ste vsi prepričani, da kitajec ni sposoben enega Slovenca kontaktirati in ga vprašati za rešitev?

OK. Dajmo staviti na tega konja.
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Smetilcev že nekaj dni ni, imajo šolske počitnice ali je kakšen ukrep deloval?