vrnitev t2 opreme

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ja to že, ampak to on vzame, glede na to, da je že vse kr staro, al bi lahko pustil?
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Naglfar pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Jaz imam pa glih kontra situacijo.
Iz Siola sem prešel k T-2, vendar je od Siola vsa oprema še vedno pri meni. Nihče me še ni klical, nobenega dopisa niso poslali
sprasujem se.gif

Kakšen username si mel? Ti takoj pošljemo kuverto. :D

Hecam se ... če imaš ganymede ali callisto, potem se ne sekiraj. Teh se skoraj več ne prosi nazaj, ker so za vse ADSL potrebe sinopeji.
Imam ganymede in upam da res ne bo prišla kaka položnica.
Me pa vseeno zanima, če sem ga dolžan vrniti. Če je temu tako, ga prinesem z vso pirpadajočo opremo, ni problema.
Rabil bi samo konkreten odgovor ali pa kakšen dopis.
Če še potrebuješ username napiši pa ti ga posredujem na ZS

lp
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Oni pa men napišejo, da preklic ne velja ker se podpisi ne ujemamjo na prvotni podgodbi in preklicu in sem še vedno njihov naročnik.
sej drugač kokr da si tele ti ne morem rečt, če ne razumeš tega....
bonk.gif


-kaj bi naredil, če bi sosedov polde faksiral dopis da ti izklopijo vse....podpis bi sicer bil podoben tvojemu, nebi pa ti tega želel...
bonk.gif

-kaj bi naredil, če bi nekdo plačal z tvojo plačilno kartico, ki bi bila ukradena....sicer podpis bi bil podoben tvojemu, ampak ok važn da je....
bonk.gif

.
.
.

ja ja, malo morgen...ravno taki presranci ponavad prvi pridejo težit, zarad ene vejice kamoli zarad neenakega podpisa....
bonk.gif

uslugo ti delajo, ti se pa pizdiš.....
bonk.gif
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Glej, če ti slučajno dajo položnico s kaznijo, me kontaktiraj, da bova uredila reklamacijo. Če si "neveden" (ne razumi narobe), ti pač informacija o vračilu ne more past z neba.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.207
680
113
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Oni pa men napišejo, da preklic ne velja ker se podpisi ne ujemamjo na prvotni podgodbi in preklicu in sem še vedno njihov naročnik.
sej drugač kokr da si tele ti ne morem rečt, če ne razumeš tega....
bonk.gif


-kaj bi naredil, če bi sosedov polde faksiral dopis da ti izklopijo vse....podpis bi sicer bil podoben tvojemu, nebi pa ti tega želel...
bonk.gif

-kaj bi naredil, če bi nekdo plačal z tvojo plačilno kartico, ki bi bila ukradena....sicer podpis bi bil podoben tvojemu, ampak ok važn da je....
bonk.gif

.
.
.

ja ja, malo morgen...ravno taki presranci ponavad prvi pridejo težit, zarad ene vejice kamoli zarad neenakega podpisa....
bonk.gif

uslugo ti delajo, ti se pa pizdiš.....
bonk.gif


seveda ko vrneš modem in ostalo opremo lahko še vedno gledaš TV in surfaš po netu. NAJPREJ SE NAUČ PREBRAT NATANČNO, PREDEN SE ODLOČIŠ ZMERJAT.

stupid-1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
hehe

Tale je ena boljših. Pošlješ dopis za odklop. Ti rečejo, da ga ne bodo upoštevali. In potem se najde osebek, ki pravi, da jim moraš reči hvala, ker ti delajo uslugo.

13.gif
Tale smajli res dobro pade v ta kontekst.

Bom kar še enga dal gor
13.gif


smile-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
hehe

Tale je ena boljših. Pošlješ dopis za odklop. Ti rečejo, da ga ne bodo upoštevali. In potem se najde osebek, ki pravi, da jim moraš reči hvala, ker ti delajo uslugo.

13.gif
Tale smajli res dobro pade v ta kontekst.

Bom kar še enga dal gor
13.gif


smile-1.gif

očitno sva si zlo podobna.... pizdiva, pa sploh dobr ne prebereva..
bonk.gif


zakaj ne upoštevajo dopisa?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
seveda ko vrneš modem in ostalo opremo lahko še vedno gledaš TV in surfaš po netu. NAJPREJ SE NAUČ PREBRAT NATANČNO, PREDEN SE ODLOČIŠ ZMERJAT.
res je...
uf-1.gif


še vedno jim dam pa prav glede dopisa....
wink-1.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.207
680
113
če bi bila organizacija kokr tok normalna, bi mogoče naročnika poklicali po telefonu ali pa ga pisno obvestili in ga opozorili na neskladnost podpisa, ne pa da ti pošljejo položnico in veselo zaračunavajo nekaj kar itak ne uporabljaš in je naročnik preklical. Kwa, a delaš mogoče v podobnem sekretu kot je t-2 ?

lp
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
aja, pa tale Matej Košir, kao vodja reklamacijske službe, se skriva za svojimi podaniki v klicnem centru tko kot Osama v Afganistanskih hribih. Če ga kej vidte, mu sporočte, da ljudje ne grizejo.

lp

mu rečem da te pokliče?