vrenko

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
2.del drugega dela, "Hotel" ...
mnja ...

1. del OK, 2. del do 10 minut pred koncem OK, potem pa sledi katastrofalen konec, IMO.
Zgodba se lepo razvija, konec pa pride kot možganski infarkt ... v trenutku. Nobenega prehoda, nobene vmesne zgodbe.
Samo zgodba, napetost, zgodba, akcija, zgodba ... potem pa v nekaj sekundah rešitev. Booooring.

Zdaj, nisem bral Demšarjevih knjig, ampak nekako ne dvomim, da so bolj zanimive, kot ekranizacija le teh.

Meni izgleda, kot bi se jim na koncu zelo mudilo. Zgodbo lepo izpeljejo skoraj do konca, ta pa je vedno, ampak res VEDNO dolgočasen ... kje jim zmanjka?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Včeraj sem si pogledal z zamikom prvega dela in me je kar minilo, da bi pogledal drugega,... me pa zanima zakaj mi noben od alterašev ni omenil Regine? A Regina se tud v drugem delu kaj pojavlja?... Za prjatla sprašujem!
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.357
379
83
Ja ja, spet je parkiral triumfa na sred ceste, ugasnil ga je s stikalom, na koncu pa se je na pot domov odpravil vozec za staro mamo v starem tvingotu.

Pa Katarina ne sam da se ni slekla, se pokazala se ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Ja ja, spet je parkiral triumfa na sred ceste, ugasnil ga je s stikalom, na koncu pa se je na pot domov odpravil vozec za staro mamo v starem tvingotu.

Pa Katarina ne sam da se ni slekla, se pokazala se ni.

sej se ne rabi, je ze vse pokazala.

zraven stare mame je bil ata, verjamem da je sel on po tastari cesti, onadva pa po ac... :)
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.357
379
83
Ampak moj post nima veze z njegovim, on omenja Regino, jaz Katarino, ti pa daj Cvitkovica... bomo pokrili vse.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Hmmm mislim da je tajnica? A ni bla vodja ena druga, sem že malo pozabil. Feministkam, ki jih je to užgalo pa povej, da se sendviči sami ne bodo pripravili in naj manj govorijo in hitreje režejo sir in salamo! :fredi:
 
  • Haha
Reactions: sajkek