Vremenska napoved

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Dolg je tale april.
wink-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Al pa malo zgodnji november. B torek sem se vračal iz Dalmacije. Raje ne povem, kako je bilo...
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Samo v živo doživet je pa nekaj boljšega; najprej me je skoraj snelo s ceste, ko pa sem pridrsal do prelaza Alan me je pa pralo vso pot naprej, mrzlo pa kot satan. Še danes sem v fazi rekuperacije od vseh naporov. LPM
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Na stari cesti proti Gračcu. Po avtocesti ni šlo, je bila zaprta. Torej mali Alan.
Vračal sem se z Murterja; veter je bil še kar nekako sprejemljiv - no, malo je zanašalo do Maslenice. Izza mosta je bila a/c zaprta, na stari cesti me je pa kar prestavljalo, sem se moral nekajkrat ustaviti in motor v veter, sicer bi ga podrlo - pa mene skupaj z njim. Nekako sem pridrsal do Obrovca kjer sem "vedril" cirka 3 ure, skupaj z še 5 drugimi pribl enako utrujenimi in bledimi motoristi. Potem se je malo umirilo, pred prelazom je pa veter horizontalno nosil dež. Za ustavit se mi ni bilo in sem brez dežnih oblačil do Gračca. Tam se je veter umiril, padalo je pa kot za stavo.
Sem se preoblekel sam kombinacija močnega dežja, 8 stopinj in utrujenosti od borbe z vetrom je nazadnje odločila, da sem se ustavil v Karlovcu. Noč se je že bližala, moker sem in prezebel.
Pa sem kar nekaj doživel ampak to je bila zmagovita kombinacija.
LPM
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dobro, da niste šli čez pravi mali Alan
smile-1.gif


To si vozil ravno tisti dan, ko je bilo neurje na Hrvaškem in je zalilo Dubrovnik.

Jaz sem se letos tudi navozil po dežju kot še nikoli, ni pa bilo tako ekstremno.



 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Šel sem sam, ne pa čez pravi mali Alan; vprašanje, če bi sploh šlo tam, posebej s chopperjem.
Je bilo pa hudo, ja.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Mene je letos sam enkrat napral, Sibenik-Paklenica, voda je stala po cesti, pravtako avtomobili....od Paklenice naprej je blo pa suho, tko da sm lahko krivil po svoje.
evil.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
No, moral sem domov; mam pa letos okoli 20 kkm, pa edino me je zdaj opralo pa trikrat, ko sem se vračal v Ljubljano - no, še enkrat j JAR. Načrtovanje je fajn sam kaj, ko imajo tudi drugi svoje načrte s tabo.
Edino, kar sem jezen sem na gume - nabavil sem Micheline Commander in so dobre sam po topli in suhi cesti, sicer jo kar odnaša. Res pa se ni skoraj nič znucala v kar nekaj km.
Bo treba nazaj na Dunlop.
LPM
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Mene je letos sam enkrat napral, Sibenik-Paklenica, voda je stala po cesti, pravtako avtomobili....od Paklenice naprej je blo pa suho, tko da sm lahko krivil po svoje.
evil.gif

Jaz letos nisem imel neke sezone zaenkrat, ker sem imel oz. še imam druge obveznosti. V oktobru bom šel za par dni še, da se zaključi sezona.

Dol na jug malo, da se morskega zraka naužijem
smile-1.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Kul. Js bom pa letos probal sam ene 5k narest. Do Postojne pa nazaj lepo cez Rakitno. Za potovanja ne bo casa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nikoli ne veš, kdaj se ponudi priložnost za izlet...
smile-1.gif