Vredu okulist v MB in bližnji okolici?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.687
348
83
Pozdravljeni.

Zaradi pogostih glavobolov in dela za računalnikom mi je zdravnica dala napotnico za okulista (za ogled očesnega ozadja itd)... Bi mogoče kdo priporočal katerega, ki ima sodobne aparate in vredu opravi pregled?

Pa hvala že vnaprej.. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Center Hudnik - Optika Arena - zahtevaj doktorco, boš pa par tednov počakal.
Fotr je šel na samoplačniško (nekih 120€) pa je bil v drugem tednu na vrsti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sem pozabil napisat okulist ni pravi naslov, oftamolog bo boljši. ;)

Pa da ne bi nasedel na reklame in šel v Europark v Morelo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

raners

Majstr
4. mar 2008
2.687
348
83
Sem klical danes hudovernik in z napotnico (s stanjem hitro) bi prišel na vrsto nekje junija naslednje leto (torej nekje 8 mesecev)...

Samoplačniško pa čez kaka 2 tedna...

Na tem področju tudi nimamo nekaj vredu porihtano.... :nigladek:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.086
6.478
113
Jop, ta je top oftadohtar. Ne vem ce se vedno je, ampak bila je tudi ocesni kirurg v ukc. Tak da.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.589
113
Sem klical danes hudovernik in z napotnico (s stanjem hitro) bi prišel na vrsto nekje junija naslednje leto (torej nekje 8 mesecev)...
ZZZS jim letno dovoli in plača toliko obravnav. In tvoja napotnica pade nekje v vrsto čez 8 mesecev. Včasih pa še kak mesec zraven, ko se dejansko želiš naročiti.
Sicer bi te tudi na napotnico lahko vzeli čez dva tedna, vendar pač ne bi dobili plačano s strani ZZZS, ker kršijo pogodbo v številu storitev.
Čakalne vrste niso zaradi kapacitet zdravstva, temveč zaradi pogojev ZZZS.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.086
6.478
113
Odvisno tudi od pregleda.

Jaz sem bil pred nekaj meseci tam, pa sem na check up dioptrije cakal samo 2 tedna. Na napotnico
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
ZZZS jim letno dovoli in plača toliko obravnav. In tvoja napotnica pade nekje v vrsto čez 8 mesecev. Včasih pa še kak mesec zraven, ko se dejansko želiš naročiti.
Sicer bi te tudi na napotnico lahko vzeli čez dva tedna, vendar pač ne bi dobili plačano s strani ZZZS, ker kršijo pogodbo v številu storitev.
Čakalne vrste niso zaradi kapacitet zdravstva, temveč zaradi pogojev ZZZS.
To se je zdajle lepo videlo po odpovedi edine ortodontke v celjskem ZD. ZZZS plača smešno število posegov na leto, in to samo z uporabo prastare tehnologije, ki zahteva daljšo obravnavo in je pacientu neprijazna. S svojim odnosom ZZZS prav sili v privatizacijo zdravstva.