Vrednost swifta

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Če dobiš več kot 300€ si car. Sem jaz lani mojega prodal s težavo za cca 300€.
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1928219#

A res dej povej kje ga naj dobim za 300 evrov. Tale zgornji, ležaj menjat (ni probem) edino karoserija povprečna to je pomoje trhlen.
Sprednji blatnik 8zamenat cca 80 evrov), zadnja havba štrihanje prec 60 evrov, kje so slike iz vseh strani s eprav, da je rja prisotna tud tam. Torej kaj češ 300 evrov avto pa gnil. Sam 1m2 štrihanje ni pocen, če ti dela kakšen s.p. tam okol 120 evrov oz.80 evrov lp
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ja kje si bil lani, ko sem ga jaz prodajal.
grin1.gif


Aja pa glede trhlosti... težko boš našel starega 13 let, ki bo imel ok pleh. Jaz bi na mojem lahko roko kar skozi blatnik porinil.
grin1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
OMG
Sem prebral vrednost Štifta! Sem mislil, da se je začel prodajat za AMGja
bonk.gif


p.s. Swift je vreden max 500€, pa še to je zelo optimistično.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Ja kje si bil lani, ko sem ga jaz prodajal.
grin1.gif


Aja pa glede trhlosti... težko boš našel starega 13 let, ki bo imel ok pleh. Jaz bi na mojem lahko roko kar skozi blatnik porinil.
grin1.gif

ja trhlen pa sploh ni nič vreden. Veš kakšni stroški so z rihtanjem pleha, bog ne daj da daš doli odbijače. Če maš orodje lahko tud sam zrihtasš rjo.
jeb* je rja, ko je enkrat načet pleh ga je treba čimprej zamenat, če en boš še brez podn ostal.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik move pravi:
Za moje pojme je tak avto vreden 200 € pa kusur. Reg. + zavarovanje sta več vredni kot pa avto.

A res, daj plis povej mi kje bi dobil za 200 evrov swifta. Misliš sam motor pa par koles, greš na dinos pa upš železo pa delat gokarja
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Dobi se vse...tudi za tako "majhen" denar. Samo vedeti moraš kje iskati, *namig*; salomonov oglasnik, za moje pojme imaš tam več izbire kot na avto.net-u. Drugače pa nisem zasledil ali prodajaš ali menjaš? The almighty Golf II odslužil svoje?
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ti pa tusi kupuješ avto na zanimiv način. S to škatlo se lahko samo ubiješ po uni šumi kjer živiš. Ponavadi taki, ki prodajajo te avte za 200-300€ nimajo narejenega zavarovanja, ki te pride še 200€ najmanj + 30 tehnični, če daš še 150€ za kakšno popravilo je to že 600€.
600€ misliš vreč proč za en usran avto, ki ni vreden besede avto.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ti pa tusi kupuješ avto na zanimiv način. S to škatlo se lahko samo ubiješ po uni šumi kjer živiš. Ponavadi taki, ki prodajajo te avte za 200-300€ nimajo narejenega zavarovanja, ki te pride še 200€ najmanj + 30 tehnični, če daš še 150€ za kakšno popravilo je to že 600€.
600€ misliš vreč proč za en usran avto, ki ni vreden besede avto.

Ti pa avti in zavarovanje so pa skregani. Nimaš pojma.
Vsak stavk bi lahko citiral, ampak mal prever za seboj kaj piše.

Z vsako "škatlo"se lahko ubiješ, tak avto je potem ner.in veliko manj vreden, zavarovanje in reg.prideta okol 400 evrov.
Kje si pa ti še vidu danes, da dela avto bp, da bo lepo, kar 100 tkm delal brez težav pa, da nimaš nobenih stroškov, z vsakim avto imaš stroške, največji problem so danes novi avti, zelo dragi servisi, kaj šele popravila. Servis okol 200 evrov, glavni servis okol 600 evrov. Vse je odvisn od znamke do znamke in seveda, kdo ti to popravlja, predvidevam, da pooblaščeni servis. Pri starih avtih je pa tako, da izzi dela lahko sam popraviš, težka dela pa domač mehanik in celo te mehaniki imajo dele za skor vsak avto, se že kaj najde. Samo, če ma človk za nov avto am tud za servise in izredna popravila.
 
Nazadnje urejeno:

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Suzuki swift letnik 95............vreden kakih 500 evrov
Fiat Punto letnik 95............vrednost na avto.net-u 800-1200

Zdej pa swift je 100x boljši avto kot en navaden fiat.
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pa ne glej samo kar najdeš na avto.netu

Mi smo prodali petko za 200€ zato ti iz lastnih izkušenj pravim kako je stanje. A ti Golf ne štima več??
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Pa ne glej samo kar najdeš na avto.netu

Mi smo prodali petko za 200€ zato ti iz lastnih izkušenj pravim kako je stanje. A ti Golf ne štima več??

Vi mešate renoje pa suzuki-je skup. Jest vem, da za petko niti 100 evrov ne dam, za swifta pa tud 600 bi dal, ....

Golf je za off road.
Laguna za tabulj
in swift za GHD (predelava v GTI). Motor pa kaj vem via Italija, Avstria, Nemčija.

PLaca za avte pa mam natanko 500.000 m2
 
Nazadnje urejeno:

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Suzuki Swift 1300cc je zakon, to mislim zato ker le malo avtov se danes lahko ponašaz tako zanesljivostjo kot jo ima Swift??? Pa še tisti ki so mu lahko kos so dražji, tako da vsi ki imate kaj za napisat proti temu ste lahko samo tiho!

Res pa da ima mehek pleh in nekaj serijskih težav, ki pa so malenkosti in ne vplivajo na mobilnost!

Swift je najenostavnejši za vzdrževanje in tudi zanesljivost je neprimerljiva! Pa tudi po performansah je med boljšimi v razredu!

V glavnem takega Swift se splača kupit, ga porihtat in se z njem peljat....
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik move pravi:
Za moje pojme je tak avto vreden 200 € pa kusur. Reg. + zavarovanje sta več vredni kot pa avto.

A res, daj plis povej mi kje bi dobil za 200 evrov swifta. Misliš sam motor pa par koles, greš na dinos pa upš železo pa delat gokarja

Evo sonček oz. pardon zajfa (pozabljam, da je tukaj alter in ne a.com), tudi na tebi vse priljubljenem avto.net-u se dobi poceni swifta: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2004831#
Koliko je nakup česa takega sploh smotrn je pa druga stvar.
uf-1.gif