Vrednost avta od 500 do 1800

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Pol popravi ceno, ravno zarad teh nate*unov iz 03 in še kje ne grem v nekup drugega avta za jurja, kot prvo folk do konca zvoz pol pa gre v prodajo in piše neumnosti, da je avto odličen in brezhiben ti pa to gledaš in on še kr naprej ja to je blo menjan, ni bil zaleten in to vse vidiš, da bo treba menjat. Take drvarnice so vredne mal...zato pa raj svojo ½drvarnico½še naprej vzdržujem kak del na novo zamenjam je ceneje.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Kot prvo bi jaz preveril prometno in osebno prodajalca, d avem kdo prodaja...na prometni piše od kdaj si lastnik....ne vem pa kako je ko zmanjka na zadnji strani prometne prostora, se štemla nižje pod črto.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Večina folka gleda na letnik in recimo porabo... praviš da nebi Opla - OK
fotr ma identično Astro kot sm dodal na link, on je 2. Lastnik , trenutno ima nekaj malega pod 400t Km
smile-1.gif

Ne morš vrjet - OPEL pa 400t KM ! Ja, redni servisi in kaka malenkost na podvozju ker se velik fura po makadamu.

Vsak ve zase najbolje, osebno več ne gledam veliko na letnik, ampak v kakšnem stanju je avto
pozdrav.gif


P.S. Nekdo je omenil Forda, sosed ima služben Focus 1.4 99` avto ima več kot 500t
firma 1. lastnik (št. voznikov - neznano)
cool-1.gif
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Hja, jaz gledam tako: Dosti j odvisno od avta, še več pa od voznika. Bogokletno je napisat, da sem par dni nazaj videl motor 1.9 tdi ( se ve katere firme), ki ga je dobesedno raztrgalo. Pri enakih kilometrih je sodelavcu raztrgalo tudi 1,9 dci, vem pa zanj da mu ne dam v roke niti ročnega mikserja, kaj šele avta. Je bil pa na dvigalu pred cca pol leta tudi 1,9 dci in sem v šali rekel - aha, omiljena mašinka je šla spet adijo, kot vse. Nakar sem zvedel, da se menja turbina, ki je res šla po gobe, ampak avto ima preko 400 jurjev prevoženih. Prej opisana dva sta šla opo gobe oba pod 200 jurji.
Skratka - mnogi so že napisali da je riziko kupovat od dilerjev in če ne gledaš ravno na evro in se ti ne mudi, lahko dobiš dober avto ki ti bo še dolgo služil, sploh če znaš z njim delat in ga "slišat". Vse ostalo je loterija.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
No kupu za 1600 megana, 122k, vožen by nek ata, narejen velik sevris lihkar na uradnem servisu,
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.340
5.853
113
pri taščici
Zdaj so se doma odločil, da bo šel sedanji na odpad.
iščemo najraje cliota (ali njegov velikostni razred) za ceno okoli 500 po možnosti okolica ljubljane, da nas ne en nategnjen ogled v prekmurju stal 100 evrov (vožnja, cel popoldan).
Nivo opreme ni tako pomemben, motor najraje 60 PS.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Srečno ja. Jo bo rabil, če misli s tem avtom delati enako kot s prejšnjim
evil.gif