Vračilo Telekomove opreme za ISDN

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.610
94
48
Prešel sem na T-2 polno razvezan dostop, zdaj me pa zanima po kolkem času bojo prišli pobrat NT in VDSL splitter ?

Jim lahko stvari odnesem tudi sam na poslovno enoto ?
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Da, ampak ne pozabi zahtevati in dobiti podpisanega in poštempljanega potrdila ZA VSAK kos opreme, ki si jim ga vrnil. Tako boš zavaovan, če ti pošljejo račun, češ da nisi opreme vrnil!
 

decko

Pripravnik
17. sep 2007
144
0
16
Men so jo prišli iskat zjutraj ob 7.30, na dan ko so me preklopili. Ni treba posebej poudarjat da so me seveda zbudili
smile-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.610
94
48
Hvala za odgovore... K meni jih pa še ni blo niti ni kdo še klical... Kam pa to kličejo če kličejo ?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Mi smo sami vrnili... Smo pa dobili potrdilo o vrnjeni opremi...



Čez par dni smo pa dobili tudi račun za plačilo stroškov (češ da nismo vrnili), a je bilo isti dan v drugi položnici napisano: STORNO
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.610
94
48
Kaki stroški so to ? Nekje sem bral da nekje 66.000 bivših SIT... To ja ne more bit tolko vredno tisti NTBA pa VDSL splitter...
 
Nazadnje urejeno:

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Pojdi vrnit opremo v katerokoli Telekomovo poslovalnico, ali skrbno spravi opremo in jo odnesi, ko ti pošljejo račun. Vse imaš pod kontrolo, torej ni razloga za paniko!
cheer.gif
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
Jaz imam T2 že več kot leto pa imam še vedno splitter , NTBA in AMINO doma. Res pa je da sem jaz vzel ADSL še v času, ko sem zanj plačal - mislim 40.000 SIT in nisem podpisal nobene časovno vezane pogodbe...amino je sposojen, ostalo nabira prah...
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
men niso prišli iskat, noben ni klical, čez nekaj mesecev sem dobil položnico za 66.000 SIT. Seveda sem malo znorel, do pike prebral svojo pogodbo, splošne pogoje in ugotovil, da nikjer ne piše, da moram sam vrniti. Potem sem šel na telekom, zatežil in mi model tam reče, da bi moral vrniti in da mi to piše v pogodbi. Na prošnjo, naj mi pokaže kje, se je pa zlomil - ni imel časa. Kao. Malo kasneje sem potem dobil storno položnic. Te pa taka zadeva seveda stane malo živcev in žolča
smile-1.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik protoncek pravi:
šit. Moram pregledati (in prvo NAJTI) mojo pogodbo...
Ja pozabil sem napisati, da sem imel takrat na telekomu s seboj opremo in sem jo tam tudi pustil - seveda mi je dal potrdilo
smile-1.gif
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
finta je ker ko sem šel na T2 so me fantje od telekoma poklicali in rekli kdaj bom doma da morajo opremo vzeti. Pa sem jim rekel da je mami doma naj kar pridejo je vse tam - modem, vmesnik, splitter in amino. Pa so mi odgovorili da imajo oni nalog samo za modem, in samo to so vzeli. Na pogodbi za ADSL sicer omenja da je oprema last telekoma, nič pa da jo moram JAZ nesti nazaj...
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Najbolje, da neseš, da te ne bodo enkrat presenetili s položnico. Itak nimaš kaj rabit
smile-1.gif
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
hm...potem je še malo...
je pa ena stvar - a ni v pogodbah tako da je oprema po izteku pogodbenega časa TVOJA? Jaz, ker nisem imel pogodbenega časa sem takoj plačal, mislim, 40.000 SIT. Imel sem pa kar nekaj let...