Vprašanje za dekline...

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Recimo da imate fanta in z njim en večer gledate TV....
Ker je program seveda nastavljen po vaši želji
rolleyes-1.gif
, pubec čez čas zaspi.
Pa recimo da vaš pubec ne smrči tako da vas niti ne moti, če malo odspančka zraven vas ko gledate TV.

Ampak potem pa pride do hecne situacije.
On začne med spanjem govorit na glas (verjetno zaradi sanj).
Ma tudi to nebi bil problem če nebi začel omenjat nekega XY ženskega imena vašega pa ne
cool-1.gif

Seveda se to ime pojavlja v čudnih situacijah... ( saj... sanje so nasploh čudne
rolleyes-1.gif
)

Torej.... bi mu kaj gnjavile zaradi tega? ali nič?
tongue-1.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
He he, moj je enkrat v spanju reku: "pejd greva"

Pa jst valda žleht: "S kom?"

Pa on: "eh nič nič, bom šel kr sam!"

he he, sm mu slabo vest nardila v sanjah...
grin1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Tudi jaz se ne bi preveč razburjala, bi ga pa tako kot HS2K malo povprašala, pa da vidim, če bo kaj odgovoril.
Iz tega res ne bi delala panike, verjetno tudi zato, ker sama velikokrat sanjam kakšne čudnje sanje. Vedno npr. sanjam, da sem s kom, ki ga ful ne prebavljam, tako da sanj ne jemljem resno.
 

nanny

Zelenc'
24. jul 2007
7
0
1
Jah ceprav sanje so nasa podzavest...men bi blo mal cudn... sam ne bi pa neke tretje svetovne zacela zarad tega.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
eh, jst ponavad kr neki sanjam, dostkrat folk k ga nikol prej nisem vidla. ubistvu redkokdaj sanjam koga znanega. sem pa baje precej v sanjah govorila, tut u angleščini. tko da se jst kej dost ne bi razburjala glede omenjanja neznanih imen. bi vprašala, ampak to je pa tut vse.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ah dej no. Jst ponavad sanjam kakega tipa, ki ga v živo sploh ne morm prebavljat, omenjam njegovo ime in kaj zdej to pomeni, da bi se ga rada žgala z njim al kaj?
bonk.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Povprašaš že, kdo je bila, samo da bi mu pa zaradi tega kaj težila, to pa ne. Saj sanje ni odraz resničnosti. Tudi meni se kdaj kaj čudnega sanja, kar v resničnem življenju ne bi naredila. Sanj ne moreš primerjati z dejanskim stanjem.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Nič, bolj bi gnjavila, če bi me v budnem stanju poklical z drugim imenom,...če bi se pa to med sexom zgodilo, pa itak ne vem,če bi preživel
evil.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
če bi v sanjah začel govoriti kao: "jah Vesna še malo daj ....še malo ga potegni....uuuuuuuu jaaaaaaaa....kako je pa bilo to vrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeediiiiiii.......aaaaa Vesna ti si carica"

bi mi rekla ko bi se zbudil, naj si gre gate preobleč ker so verjetno mokre
hysterical-1.gif



pol bi pa vprašala če je Vesna res tako dobra v BJ...pa režala bi se full
aplauz.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik HS2K pravi:
He he, moj je enkrat v spanju reku: "pejd greva"

Pa jst valda žleht: "S kom?"

Pa on: "eh nič nič, bom šel kr sam!"

he he, sm mu slabo vest nardila v sanjah...
grin1.gif

hysterical-1.gif

Si mu morala rečt "Pridem za tabo "
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ma ja dej... sanje so itak totalno misteriozne... včasih sanjamo stvari k nam ponavadi na pamet ne pridejo... tko da... mislm da to niti ni tko 'kritična' zadeva... ne vem pa, kko bi reagirala, če bi dejansko to doživela... hmmm...

... sej zame sicer ni noben reku, da kej govorim... sam če pa že bi, bi zihr kej tazga butnla vn ja... khmmm...
evil.gif


torej, vse ok... brez kompliciranja!! hihi...
tongue-1.gif