Vprašanje glede zunanjega kurišča

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
In maš ves drek na tleh …

Za dež je pokrov.
ne res ne razumem....
ker mam lukne in nevem o kakem dreku ti to, kaj lahko tak hudega čez 8mm lukno pride?

Razumem samo to, da je bil pred luknjami bazen in sem tisto sranje odlival zaj pa tega več ni.
Da bi pa še pokrov kupoval :) ja to bo ja. 8mm lukna je zastojn.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.067
789
113
Jaz sem tale šajz zakuril v soboto in smo hrenovke pekli na ogenjčku. Kao fire pit. Za 2x na poletje zakurit bo. Spodaj ima luknje za zrak in lahek je za pod streho za spravit. Sem imel spravljenega, ker je bil slab za uporabo oglja. Dober in kar ugoden fire pit posodo sem gledal v arboretumu Volčji potok. Fi 60 za nekaj manj kot 60€.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
ne res ne razumem....
ker mam lukne in nevem o kakem dreku ti to, kaj lahko tak hudega čez 8mm lukno pride?

Razumem samo to, da je bil pred luknjami bazen in sem tisto sranje odlival zaj pa tega več ni.
Da bi pa še pokrov kupoval :) ja to bo ja. 8mm lukna je zastojn.

Lej - vsakemu svoje. :)

Zase vem, da ob postavitvi na terasi, nočem, da se mi karkoli “sceja” na ploščice.
Če je fire pit postavljen na “travi” ozr. ustrezni nezahtevni podlagi - go for fi8 - še sam bi verjetno pustil makito peti.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Lej - vsakemu svoje. :)

Zase vem, da ob postavitvi na terasi, nočem, da se mi karkoli “sceja” na ploščice.
Če je fire pit postavljen na “travi” ozr. ustrezni nezahtevni podlagi - go for fi8 - še sam bi verjetno pustil makito peti.
Seveda, za v dnevno sobo so drugačne omejitve.
Jaz imam luknje in mi pride prav, da nimam bazenčka. Ali da bi rabil še pokrov. Je pa zadeva na travi in ne opazim kakšnih težav. Zdaj med sušo je pod njim najbolj zelena trava :)
Tale od gorenca tudi ni prav lahek, da bi ga z veseljem vlačil sem in tja.