Vpoklici za bmw

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Ja sem un. Servisa lastnega sicer nimam imam pa par pobratenih delavnic. Citroene sem imel in nove in stare. Vsak novejsi je slabsi. Najmanj dela je bilo z Zx in eno Xantio. Tole je sicer vse offtopic, ampak me je pogrela forumasica, ki kot nekaj boljsega od bimera izpostavi ravno PSA. Smeh!
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Ti si pregret precej hitro povsem za BV. Jaz citroena nisem izpostavila, ti si ga. Jaz ga niti omenila nisem prej, ker ni relevanten. Point je, da ne vztrajas pri stvari(!), ki ne dela in ti ne služi ali pa servis ne, ker na koncu dneva je vseeno, zakaj sem brez avta, ce ga rabim, ko ga nazaj dobim, je pa slabse kot ko sem ga oddala. Sem pa izpostavila, da ce bi jaz s citroenom imela sitnosti, ga ne bi vec kupila. Do avtov in stvari ni lojalnosti. Tvoj problem je, da tega ne mores sprejeti in cepetas, ko mali otrok in v obupu navrzes še, da sem brkone cipa, sicer visjega ranga ocitno, ampak ipak...
 
  • Haha
Reactions: jtfc

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Vakam ze 12 let na enem, da koncno nekaj crkne. Ali pa na AC vzge, npr... Na drugem 4. Temu se rece, da v biti ne rabi potem vpoklicev, ker s prve dela. Cakam, da ti povem, evo crknilo je in bos lahko rekel, evo sem ti rekel - sranje. Pa ceprav 15 let star avto.
Ehmmm...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
In to ni najbolj zalostno... Najbolj zalostno je to, da mi nekdo, ki se ima za znalca, povsem resno zeli dotajčit, da je menjava potrosne robe tipa zarnic in akumulatorja zahtevno in drago delo in da se mi avto kvari. Ustavi se tudi, ce ga ne natankam. A je kaj narobe z avtom, pa nisem vedla? :eek:

Arogantno ponizevanje in postavljanje na svoje mesto, ko drucga oziroma bilokaj za pokazat ni.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Odvisno od modela. Karavan 2.0 zadnje generacije je delalo vse v nulo. Activa pa je bila druga zgodba. Itak govoris na pamet, ker xantia je bila zadnji zanesljiv citro. Ce odmislimo berlingo, ki je itak gospodarsko vozilo, kjer je zahteva po zanesljivosti ene 5x visja kot pri osebnih
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Samo res, kaj je narobe s tabo? Kaj govorim na pamet? Xantio 2.0 bencinca smo imeli, nimam pojma katera generacija točno. Pač najbolj za en drek avto, ni da ni crkovalo. Ene 4 hidravlične pumpe je foter zamenjal v garanciji. Kdo je omenjal kakšno generacijo? Ti si Xantio omenjal in jaz sem ti serviral izkušnjo z njo.
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
Samo res, kaj je narobe s tabo? Kaj govorim na pamet? Xantio 2.0 bencinca smo imeli, nimam pojma katera generacija točno. Pač najbolj za en drek avto, ni da ni crkovalo. Ene 4 hidravlične pumpe je foter zamenjal v garanciji. Kdo je omenjal kakšno generacijo? Ti si Xantio omenjal in jaz sem ti serviral izkušnjo z njo.
Zakaj se pa ti oglašaš v temi o citroenih sploh
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Verjamem, pac slovenski servis. Naceloma pumpa nikoli ne crkne, se samo predihta (par oringov po 2€ kos). Prva gen je bila res srot, druga pa je bila celo na listi bolj zanesljivih avtov na trgu, tako da...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Leto Gospodovo 2006. Servis pravi menjaj pumpo (ranga 600e plus 1 mesec iz Fr). Kupil 10 viton oringov in....
 

Priponke

  • xantia 2006.jpg
    xantia 2006.jpg
    88,5 KB · Ogledi: 83
  • Všeč mi je
Reactions: tony

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Verjamem, pac slovenski servis. Naceloma pumpa nikoli ne crkne, se samo predihta (par oringov po 2€ kos). Prva gen je bila res srot, druga pa je bila celo na listi bolj zanesljivih avtov na trgu, tako da...

Na pumpi vem da je pokal nek "ring" ki je bil iz ene mehke zlitine. Na koncu vem da je foter dal naredit ta del iz rostfraja in je bil mir.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Morda na prvi verziji. Novejsa (vecprekatna) je bila for life (izvzemši tesnila)