Vpoklici za bmw

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.008
113
145 km SZ od Opatije
Fantje, kle BMW ni nič kriv, kot proizvajalec mislim.

Je pa cvetober mehanikov in jihov odnos v tem servisu očitno mal ...jebivetrski.

Sem mel avto na servisu v Gdansku. Pooblaščen servis za 4 kroge. So me stregli spred-zad, so ble take babe tm zaposlene, da ... wauu. No, niso ble serviserke, so ble bolj za oči spočit. "Najgrša" je bla tolk "grda" kot je pri nas najlepša na Tromostovju sred belega dne. Se prav, še zmer top.

No, da končam, ko sem videl te gospodične, sem vedel, da račun ne bo ravno bakšiš :evil:.
Ampak avto sem pa dobil nazaj tip-top. Opran, očiščen, brez poškodb. Servis na nivoju, brez pripomb.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Človek se resno vpraša, zakaj vozite avto na servis, če vam vse razjebejo.
Kako pa je z ženo, ko pride od ginekologa? Opazite, kako jo je razštelal? No, če je tu sploh kak odrasel osebek, ki ženo ima.
:evil:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: mosseero in sad
27. jan 2022
4.811
1.751
113
Fantje, kle BMW ni nič kriv, kot proizvajalec mislim.

Je pa cvetober mehanikov v tem servisu očitno mal ...jebivetrski.

Sem mel avto na servisu v Gdansku. Pooblaščen servis za 4 kroge. So me stregli spred-zad, so ble take babe tm zaposlene, da ... wauu. No, niso ble serviserke, so ble bolj za oči spočit. "Najgrša" je bla tolk "grda" kot je pri nas najlepša na Tromostovju sred belega dne. Se prav, še zmer top.

No, da končam, ko sem videl te gospodične, sem vedel, da račun ne bo ravno bakšiš :evil:.
Ampak avto sem pa dobil nazaj tip-top. Opran, očiščen, brez poškodb. Servis na nivoju, brez pripomb.


Podobno Mercedes v Talinu, sem bil tam z avtodomom na 15 let starem Sprinterju. Not v salonu same S klase pa AMG, rang 100+T€, jaz revež sem kar slino požiral ko sem čakal na račun, no pol pa so me max. pozitivno presenetili - ne vem če bi pri naših bilo kaj ceneje.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.008
113
145 km SZ od Opatije
Kako pa je z ženo, ko pride od ginekologa? Opazite, kako jo je razštelal? No, če je tu sploh kak odrasel osebek, ki ženo ima.
:evil:
Tole je pa mal preveč splošno napisano ...

če gre za ženo, ki je žena že 30 in več let (in je tvoja žena :evil:), pomojem ne boš opazu, če gre pa za mlajšo, pa skor gotovo boš in te bo motilo :evil:

Isto pr avtu. Če je vozilo še "frišno", pa ga maš "rad" :evil:, pol zihr opaziš. In te bo ravno tko motilo. Če pa gre za 10+ let staro vozilo, pa skor ne več ... :evil:
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Ti si serviser, če se ne motim? ;)

Tudi mene to moti, še bolj pa to, da novi avto nima memorije voznikovega sedeža, ki take stvari reši. Je pa premikanje sedeža pri ročnih pomikih precej enostavno za nazaj nastavit, saj ga na servisu samo naprej nazaj šibnejo, če pa imaš električni pomik brez memorije pa si v riti, sploh s temi multifunkcijskimi gumbi, kjer en gumb šiba naprej nazaj gor dol pa še diagonale.
nisem serviser, se motiš
tedensko se vozim v treh različnih avtih in mi je to še vedno fama. ja, en od teh ima el nastavitev sedeža dva pa ne
Ne vem kako potem shajate poletje/zima - enkrat imaš na sebi 3 sloje + kako jakno, poleti pa v majici: to se vam more zmešat zaradi nastavitev naslona
 
27. jan 2022
4.811
1.751
113
Bom odgovoril kot ti: pozimi ima normalen medved/človek na sebi 30% več tolšče in se zato bolj pogrezne v sedež, torej tista dva mm za pulover nista problem. :evil:
 
  • Haha
Reactions: Hondi

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
daj ti meni razloži, kako se boš s povprečno mehankarsko višino 180cm usedel in prestavil avto in dal sedež na točno isto mesto, če ga je pripeljala lastnica s 165cm in dva piškota? kvazi "mehaniki", ki označujejo zobati jermen z edigsom, bi morali še sedež prej pocahnat?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85, sad in Pepe
27. jan 2022
4.811
1.751
113
Jaz nisem 165 in mi gre to pač na živce, ker smatram, da z mojega sedeža tako tisti s 165cm kot tisti s 195cm lahko normalno zapelje avto 30m daleč v delavnico.

Jaz dokaj redno sosedi pred pisarnami prestavljam njen "pičipoki" s sedežem za 150cm staro gospo - gre težko, ampak se stiščim not ter ga zapeljem s parkinga. ;)
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: Kamele0N in ales85

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Tisti, ki imamo več družinskih članov z izpitom, pa še kak službeni avto vozimo, nekih resnih težav z nastavljanjem sedeža nimamo.
Jaz niti ne opazim, če mi je mehanik ali denimo oseba, ki je iz avtopralnice prišla po avto, sedež prestavila. Precej hitro ga dam v položaj, ki mi je OK.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.445
5.456
113
Mene sedez ne moti, ga dam nazaj, pri tistih s spominom pa sploh ni problem... vec ali manj ga samo nazaj dajo, sploh pri servisih. Nobeden hrbtnega in ledvenega dela ne pipa. Tudi stelanje vzvratnega ogledala me ne zmoti. Bi me pa zmotilo, da se kdo igra s stranskimi ogledali. K to si jaz ne znam na pamet nekje na parkplacu nastelat dobr. Med voznjo s tem se igrat je pa tudi malce, recimo temu, neugodno.
 
27. jan 2022
4.811
1.751
113
Ti si serviser, če se ne motim? ;)

Tudi mene to moti, še bolj pa to, da novi avto nima memorije voznikovega sedeža, ki take stvari reši. Je pa premikanje sedeža pri ročnih pomikih precej enostavno za nazaj nastavit, saj ga na servisu samo naprej nazaj šibnejo, če pa imaš električni pomik brez memorije pa si v riti, sploh s temi multifunkcijskimi gumbi, kjer en gumb šiba naprej nazaj gor dol pa še diagonale.
Sem dal še enkrat kaj me moti.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Samo Izoliranc : Torej boš avto, ko boš odrasel in si boš našel partnerja ali partnerko, ki bo tudi kdaj vozila tvoj avto, pač moral menjati za takega, ki ima bodisi ročno nastavljanje ali takega, ki si je sposoben zapomniti električne nastavitve za več voznikov. Oboje obstaja.
Do takrat pa seveda lahko živiš v idealnem svetu, kjer noben ne premika sedeža v avtu.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Tisti, ki imamo več družinskih članov z izpitom, pa še kak službeni avto vozimo, nekih resnih težav z nastavljanjem sedeža nimamo.
Jaz niti ne opazim, če mi je mehanik ali denimo oseba, ki je iz avtopralnice prišla po avto, sedež prestavila. Precej hitro ga dam v položaj, ki mi je OK.
Mnja, jaz imam, pa ga delim samo z zeno :D Ce je nastavljen za njo, tudi priblizno ne pridem notri, se moral ves zvit. Najprej sedez napumpat nazaj dol, nato ga pa se nazaj pomaknit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Pepe

B81

22. jul 2007
34.607
9.037
113
Ksz
Vsi airbagi so enaki, vidi se perforacija. Poslali so mi sliko novega, in da lahko pridem na ogled.
To je to, vstopni rang znamke, jbg.
 

Priponke

  • Screenshot_20230623_085945.jpg
    Screenshot_20230623_085945.jpg
    111 KB · Ogledi: 117
  • Haha
Reactions: jtfc