Vožnja ATVja

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tak podn pa spet ni no...



Bratranc ima eno kopijo Suzukija, ne vem koliko je dal, cca dobrih 1000€..



1x na teden gre vsak vikend v bliznjo hosto in se izzivlja tam, ne skace, ne divja, pac po pameti.. Res je, da moras bit malo mehanika da vzdrzujes stvar, ker se nonstop losajo kaksni sraufi, samo drugace pa ni slab.. Po pesku se da prav hudo driftat
evil.gif




Ce bi pa rad delavni stroj, pol pa itak Bombardierja kupis..



Torej, ce potegnem crto, za igrackat se je, pac igraca, ni pa to nek resen ATV za na kmetijo ali pa da bos sel na Nordcap z njem
grin1.gif
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Ker se mi ne da delat it vozniškega izpita za A, bi ga imel za do bližnje gostilne po cesti z vetrom v laseh
cheer.gif

In mogoče kdaj pa kdaj za v službo (20km). Ali misliš da je relacija 20 km v eno stran preveč za to stanje
crazy1.gif
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
Ker se mi ne da delat it vozniškega izpita za A, bi ga imel za do bližnje gostilne po cesti z vetrom v laseh
cheer.gif

In mogoče kdaj pa kdaj za v službo (20km). Ali misliš da je relacija 20 km v eno stran preveč za to stanje
crazy1.gif

ATV se vozi z B, to ti je verjetno poznano ... Po moje to ne bi bilo preveč za njega, s tem ,da boš moral biti malo "mehanika" pa redno spremljat kaj se bo z njim dogajalo, kakšne vijake zamenjat, kakšno matico vsake toliko privit, ...
smile-1.gif
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Mislim da okrog 200 eur, vsaj tako je bilo meni rečeno. Nevem pa če to drži.

p.s: Upam da ne gledaš tapoceni noname ATVjckov.

jaz sam svojega registeral kasko in zavarovaje 300+ €
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.719
39
48
Letos je bila registracija ATV-jev sila ugodna, saj so upoštevali avtomobilsko bonifikacijo. Nekateri so prišli čez tudi z manj kot 80 EUR-i. Upam, da bo drugo leto enako. :p

Pri kitajcih upoštevajte - slabi materiali, slaba kvaliteta izdelave, slaba montaža, .... sicer so poceni, rek malo denarja, malo muzike pa tukaj še kako velja.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
Mislim, da se bo bonifikacija kar prenesla. No vsaj tak namig sem dobil. Je pa ?? koliko bo iz teh polic zavarovalnica morala izplačat. Če bodo ocenili da smo zelo rizični se bodo pa kaj drugače spomnili.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
? če 100 sploh doseže

Moj jih ne, pa sem čisto zadovoljen z njim.

Kje bi rabil tako brzino? Za po cesti vozit je avto. 50-70 po makadamu je že čisto lepa potovalna hitrost. Izven vozišča pa je že 40 veliko. Tisti metri asfalta pa se tudi z do 85 premerijo. Je pa seveda odvisno ali je ATV delovni pripomoček ali Quad vozilce za zabavo.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
ziher ja, prej 30 s do 100...

So tudi taki z 3s do 100! (ok al pa max. 4s)
cool-1.gif
vendar zadeva zahteva izkušenega voznika in dobre gume (ne terenske)
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
za vikend smo merili kolk grejo bashani.moj k je mal predelan(auspuh,blokade...)mi gre 93km/h.kolegu k pa ma več predelanga od mene(neki v elektroniki) pa gre 102 km/h.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Take pospeške imaj SS motorji s 120+ KM...in 170 kg...
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Citat:
Uporabnik ahmet_car pravi:
za vikend smo merili kolk grejo bashani.moj k je mal predelan(auspuh,blokade...)mi gre 93km/h.kolegu k pa ma več predelanga od mene(neki v elektroniki) pa gre 102 km/h.
In kako se ti kaj obnese Bashan? Kolk časa ga že imaš? Baje da so to eni boljših kitajcev za mal dnarja?
LP
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
so bolši vsekakor od drugih kitajčkov celo če najbolši.
jaz ga gonim vsak vikend povsod tko da nimam nobenih problemov razen z šraufi.me že poznajo v bližni orodjarni.če nebi imel takih vibracij se tut to nebi dogajal.dobro ostalo feltne k se krivijo če pretiravaš.jaz naredim čez vikend tam od 150-250km po makedamih off roadih in podobno.za ta denar se ga splača kupit 100 %.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Ja saj ravno to me je zanimalo. Jst bi se tut več al manj med vikendi vozu z njim...mal sem pa tja, namesto mopeda. Šraufat pa tut ni problem, sej sem navajen že zdej, k se z minimotom skos ukvarjam (kitajska blata). A je kaka šansa, da bi enkrat pršu pogledat to stvar, pa mogoče mal probat? Pa da mi kaj več poveš ob kakem pivu? Lahko se kaj več na PM pomenva...