Volvo V60

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A tako se zdaj to reče po novem če se ne moreš stegnit? :fredi::valjamse:
Uvoženi avti z 150k in več sumljivimi kilometri niso moj cilj, pa naj bo audi, bemfl ali volvo. Priznam pa, da 30k je v tem trenutku zgornja meja kolikor se mi zdi še da bi vrgel preč za nov av
Kaj pa ti veš koliko se spoznam? Spoznam se dovolj, da vem, da ti nimaš blage veze. Tako da se lahko prvi v vrsto postaviš.
:aplauz:k taužentrožca si... vse, v glavnem pa placebo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Nevem o kakšnem uvozu in o kakšnih 150k in več sumljivih kilometrih govoriš :) Ampak očitno še ena stvar več ki jo ti veš in mi ostali navadni ne... :)
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Na svedskem Volvota V60 vozijo od arhitektov do gradbenih delavcev (ja gradbeni delavec si lahko novega privosci). Tu gor jih je res skoraj da kot listja in trave in profil lastnikov je zelo mesan, tako da lahko vsi nehate psiholoske profile voznikov Volovota delat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Ko si ravno omenil psihološki profil voznika vulv... :fredi:

Ugledni britanski psiholog dr. Raj Persaud je imel zanimiv pristop pri postavljanju diagnoze. Če je bil kdaj v dilemi, se je ob odhodu pacienta iz ordinacije nagnil skozi okno in pogledal, s kakšnim avtomobilom se je pripeljal. In dilema je bila rešena. V njegovi dolgoletni praksi se je pokazalo, da zagotovo velja rek Povej mi, kaj voziš, in povem ti, kdo si, in da denimo mini morissa vozijo klinično depresivni, jaguarja impotentni, volva pa paranoični vozniki.

So vozniki volva res paranoični? Nikolaj Mejaš pravi, da je psiholog dr. Persuad uporabljal analogni način odkrivanja diagnoz, kot ga je denimo Agatha Christie v svojih kriminalkah za odkrivanje v skrivnost zavitih umorov. In zato po analogiji lahko drži, da vozniki volva z izborom pregovorno varnega avtomobila kompenzirajo nekaj, kar jim manjka. Mogoče je sklepati, da so prestrašeni, paranoični, negotovi in da pogrešajo občutek varnosti.

Vir: https://svetkapitala.delo.si/b2b-nasveti/avtomobil-izdajalec-znacaja-1506

In na dnu članka že butthurt comment enega lastnika minija, ki ga je zmotila navedba novinarke iz prvega citata :valjamse:
MiniCooper
Si ti klinično depresivna!! Edini vozniki, ki imamo svoj stil in nam ni avto prevozno sredstvo, pač pa užitek v vožnji!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj pa tisti, ki bi imeli vsake pol leta drug avto in jim znamka sploh ni vazna?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Jah obstajajo ljudje ki se jim ne ljubi it na redni servis pa rajsi cel avto zamenjajo...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne menjujem avta na pol leta...najkrajše je bilo dobro leto, pa še to zaradi napak na avtu. Če pa bi imel veliko denarja, bi si pa privoščil menjavo na pol leta oz. zbiranje več njih.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...se mi pa ravnokontra ne da menjavati babe na pol leta, ker bi moral potem novo spet vse naučit :evil:
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
iz passata na xc90 ... sem shizofren postal....

ni mi žal... v igri so bili x5, q7, iz vseh pogledov je bil volvo top izbira..

tanova 60 ka je pa noro lepa....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Roberto

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Zame že prevelika (počasi bodo otroci odleteli) tako da XC40 way to go.

men je pa ta krava čist všeč... tud motorno ni podhranjen čeprav je passat letel kot sneta sekira....nič ne pogrešam tiste konjenice... sem vsaj malo bolj mirn na avtocesti... z pasatom se je blo muka peljat pod 160 ... xc jem gre... ker je krava težka in če ga tiščiš tud požrešn...
xc40 je noro lep.... ga bom za ženkico pršparal pa počakat bo treba da bo elektrificiran...se je razvadla...:)