Hočejo prikazati kako so polne goriva. V nacievropskih nima kaj goreti.nisem piroman, ampak po moji nestrokovni oceni ruske rafinerije res lepo gorijo
Letos bo naš soforumaš mirsi zaradi osebnih razlogov predčasno zaključil dopust.
sam kako bo pa nazaj pršu? transport je baje velika težavaLetos bo naš soforumaš mirsi zaradi osebnih razlogov predčasno zaključil dopust.
Naj spije še tazadnjega za slovo.
Se spomniš tistega referenduma na Krimu ki je bil isti kot v Sloveniji?sam kako bo pa nazaj pršu? transport je baje velika težava
A se že ve, kje lahko rezerviram karto za Evrovizijo v Mariupolu?Živel mirsi
За победу!
Komu to Bruselj predlaga?Bruselj na poziv Kijeva predlaga odvzem začasne zaščite novim ukrajinskim vojaškim obveznikom
Joj, to je vse kar zmoreš... kar smiliš se mi malo...A se že ve, kje lahko rezerviram karto za Evrovizijo v Mariupolu?
Pravi borec ne zapušča bojišča...sam kako bo pa nazaj pršu? transport je baje velika težava