Vojna v Ukrajini 2

Garfildd

Guru
24. jul 2007
7.636
6.451
113
1782159411422.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.741
6.048
113
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.741
6.048
113
  • Haha
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
9.810
-7.935
113
No pa smo še izvedeli, da so 2008, ko so v Natu sklenili, da sprejmejo Ukrajino v Natu vedeli, da ljudje v Ukrajini večinsko nasprotujejo vstopu Ukrajine v Nato, ter da bo sprejem neizogibno pomenil vojno z Rusijo.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Aeon_Pax

Fizikalc
19. okt 2012
166
177
43
Ljubljana
No pa smo še izvedeli, da so 2008, ko so v Natu sklenili, da sprejmejo Ukrajino v Natu vedeli, da ljudje v Ukrajini večinsko nasprotujejo vstopu Ukrajine v Nato, ter da bo sprejem neizogibno pomenil vojno z Rusijo.
Ne no, to so zgolj zlobna natolcevanja! Le kdo bi pomisllil, da če zliješ bencin na ogenj, da lahko rata pizdarija? Očitno ima veliko ljudi nostalgijo po vonju zažgane dlake (tisti, ki smo imeli srečo, da smo se še šli tabornike).
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.741
6.048
113
Tabornike se greš lahko še dandanes....

Btw na Krimu so prepovedani....za1x samo do Septembra :D

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.741
6.048
113

damirj

Guru
9. maj 2012
6.206
2.925
113
Slikal nek zastoj na cesti kar tako, lahko bi ga tudi na štajerki ali pa primorski AC.? Posnetek izpred 2 mesecev.

Poglej priponko 106707

Tole si lahko iz Ukrajinskega prevedete.
Kroži podoben zapis v ruščini za drugo vas, kjer se rusi umikajo in ji ukrajinci meljejo. Pač nekje plus, nekje minus, v povprečju na fronti stojijo oboji na mestu, rusi samo malo več rafinerij izgubljajo.