Vojna v Ukrajini 2

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Zakaj ddosajo rusko stran?

To sem napisal pod komentar ampak so ga po komunistično in rusofilsko brisali, rusi so bedaki, glavno svojr trobilo v Sloveniji gredo eliminirat!
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.499
2.041
113
Bodo le nakraspali za 1 leto granat.

Prague has successfully completed negotiations on the supply of 1 million artillery shells to the Ukrainian army, delivery of which is expected by April. About fifteen EU countries took part in the initiative, led by Czech President Petr Pavel. Although official press releases have not yet been published, the estimated value of the supply contracts is approximately 1.8 billion euros. The initial plan was to purchase 800,000 shells, but during negotiations this figure increased to 1 million . The specific countries involved remain undisclosed, although speculation points to South Korea, Turkey and South Africa. Deliveries are expected to begin by April, rather than June as previously expected.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Slovenija se pridružuje pobudi Češke za skupno nabavo streliva velikih kalibrov zunaj Evropske unije za Ukrajino. Za ta namen je vlada zagotovila milijon evrov, so za STA potrdili na ministrstvu za obrambo.
Od koga bomo pa kupili te granate? Zakaj o tem nikjer nič ne piše?

Se mi zdi da bo tisti, ki daje pobudo fajn zaslužil in si čehi sami sebi rihtajo biznis ??? kaj mislite?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
če bi bili naši sposobni, bi mi.
eden glavnih vab pred referendumom za vstop v nato je bila, kako bomo z vstopom v nato proizvajali opremo za nato države in da se nam odpirajo nove poslovne priložnosti. Pa nič od tega.

So pa zda in v manjši meri stare članice dobile stranko, ki je primorana kupovat pri njih.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

nacek

Guru
13. okt 2012
2.818
504
113
Tale te na laž postavlja.

 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
eden glavnih vab pred referendumom za vstop v nato je bila, kako bomo z vstopom v nato proizvajali opremo za nato države in da se nam odpirajo nove poslovne priložnosti. Pa nič od tega.

za firme, ki so v stanju kaj ponudit. Ni NATO kriv če tega pri nas ni ali pa so in niso dovolj ambiciozni, da bi se v to podali.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tale te na laž postavlja.

Tale govri neumnosti.


Banke MORAJO spoštovati predpise, če jih ne sledi gornje. In zato se nihče v EU bančništvu noče ukvarajti s non EU orožarsko industrijo.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Če sem prav prebral njegov zapis orožarska podjetja sledijo STROGI regulativi. Ti si pa prikimal link o sankcijah bank pri pranju denarja in financiranju terorizma. To dvoje gre skupaj kako?