Zagotovo obstaja YT o tej superiornosti Kindzal vs. Patriot.
Dejansko moraš biti slep, da ne znaš povezati dogodkov na Krimu in blodis o nekih ruzzki superiorni tehnologiji. Prvo jim sesujejo protiletalske sisteme pol pa skozi okno pisarne raketo. Verjetno so za vse to krivi kosi sestreljenih raket.Glede na to, da vsakodnevno poročajo, da so prestregli tolilo-pa-toliko raket in dronov, bi rekel da še vedno morajo nekje obstajati. Razen če ne z fračamu gor streljajo.
Da bi pa prav slike kazal kje se nahajajo... malo morgen, ampak takih umotvorov smo itak vajeni od tebe
Pa še malo se razpiši o najsodobnejši protizračni obrambi z 90% uspeha. Malo huda je da sredi dneva zadenejo poveljstvo in ubijejo admirala v svoji pisarni.
maske počasi padajo"Ameriška podpora Ukrajini ni dobrodelnost. To je naložba v naše neposredne interese," pa je po srečanju dejal vodja republikanske senatne manjšine Mitch McConnell. "Zmanjševanje ruske vojaške moči nam pomaga odvračati tudi glavnega strateškega nasprotnika, Kitajsko," je dodal.
maske počasi padajo
no, nam tukaj gor je jasno da ne gre za dobrodelnost, ne vem kaj tebi ni jasno?maske počasi padajo
Ne obstaja vir xxx.hhh.tt.yyZagotovo obstaja YT o tej superiornosti Kindzal vs. Patriot.
Ja to glede utrjevanja pridobljenih položajev z betonskimi bunkerji sem že slišal. Vojna ni samo borba je še vse mogoče in Ukrajinci so se dobro pripravili in adaptirali vse z namenom manjšega števila žrtev. Imajo tudi precej boljše razmerje med ranjenimi in kasneje preživelimi.![]()
Ruski vojaški bloger razkril, zakaj je Ukrajincem uspel preboj
Ukrajinci so zdaj v nekaterih pogledih v prednosti pred ruskimi oboroženimi silami, trdi eden najbolj znanih ruskih vojaških blogerjev Aleksander Kots.siol.net
Sveti Himars je imel ogromno vlogo pri napredku gihtovcev iz Izjuma, sveti Javelin pa pri tekmovanju v višinskem poletu s kupolo tankaKer so do zdaj se vsa wuderwaffen tako fenomenalno spremenila tok vojne. Kolikokrat smo to ze prebrali?
Kindzali so popapali vse Patriote. Jih se kje vidis?
Pa sej pravite, da ukrajinci zmagujejo. Zakaj potem nova in nova orozja?
In tudi v Konstantinovki in Krematorsku niso mogli preprečit raketnega napada na tržnico in želežniško postajo. Le da tam ni bil udeležen storm shadow ampak ukrajinski BUK
Kje je ta neverjetna ruska najboljša obramba na svetu? storm shadow je 20+ let stara tehnologija, pa rusi nimajo nobenega odgovora.
ima ruska črnomorska flota le dve možnosti – prostovoljna ali prisilna samonevtralizacija. Slavna ruska vojaška tradicija uničenja lastne flote ob sovražnikovem približevanju bi morala imeti kontinuiteto in tradicijo nasledstva, je dejal.![]()
Na Krimskem polotoku znova odjeknile eksplozije. Med žrtami naj bi bili ruski poveljniki flote.
Dan po napadu na sedež ruske črnomorske flote v Sevastopolu so na Krimskem polotoku znova odjeknile eksplozije. Vodja ukrajinskega varnostnega sveta Oleksij Danilov je dejal, da bodo rusko mornarico v Črnem morju zrezali kot salamo.www.rtvslo.si
Jonny se poserje na ruse.pa floki in johnny pa malo še jest