Vojna v Ukrajini 2

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Jaz močno dvomim, da je en tak objekt imel ne vem kakšno varovanje in sisteme za gašenje in oh in sploh. Govorimo o civilnemu objektu v obubožani Rusiji. Na papirju ima lahko tudi letečo podmornico, v reali pa nič od tega.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Jaz močno dvomim, da je en tak objekt imel ne vem kakšno varovanje in sisteme za gašenje in oh in sploh. Govorimo o civilnemu objektu v obubožani Rusiji. Na papirju ima lahko tudi letečo podmornico, v reali pa nič od tega.
Lastnik je baje nek oligarh in ne enačiti Moskve z ruralno rusijo. To so pač povedali ljudje kateri so center obiskovali ali pa celo delali tam.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Uauuuu.... In kaj je v tem narobe? Edino logično in pravilno je tako, sedaj pa ljubitelji Rusov v jok in na drevo. Edino logično je, da mora EU in ZDA skrbeti za svoje interese. Če bi imela EU vsaj polovico vojaške moči ZDA, bi Rusi bili že zdavnaj nazaj v RU, ker bi EU lahkovečiko bolje vojaško podpra UA in odgnala imperialista Putina.. Tako moramo pa skoz fehtat ZDA da po svetu praskajo orožje.

Aja, jaz sem pa milil da je EU in ZDA kaj mar za Ukraince :valjamse:. Vsaj tako se po forumu govor že 2 leti.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Rusofilčki, sej ko je USA opozarjala Ukrajince, da jih bodo kmeri napdl, so se Rusofički smejal in zabijal, kaj bo mel Putin od tega.

Rusofilček neverjame, ko se zgodi pa naplete drugo zgodbo. V tej zgodbi je Nato kriv za kmerovsko nesposobnost.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Zanimiv naslov....ma kdo članek.....za nas ki nimamo € zarad Ukrajine :)


In efekt neverjeten: novica o ukrajini objavljena par ur nazaj... 12 komentarjev. Ali so deportirali tudi ruSSkje študente, kateri so širili edino resnico?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N