Vmešavanje staršev

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Odvisno od staršev. Sem videl že butaste da bolj ne bi mogli biti (hvala bogu, ne moje izkušnje) in dejansko so se obnašali še konkretno pod nivojem šal o taščah.
Po drugi strani pa sem videl tudi že kar nekaj staršev, ki so čisto ok. Moji se ne vtikajo v to, malce sicer se izdajo kaj menijo o izbranki, ampak sam se s tem ne obremenjujem. Tako da...

Dejstvo je to: lahko si misliš da si pameten, ampak dobro je starše poslušat in potem premleti pri sebi. Kot je že nekdo napisal: osel se uči na lastnih napakah, pametni na tujih.
 

Lumpi

Zelenc'
5. sep 2007
27
0
1
Pri nas je bil pa glih obraten primer, ko smo se "otroci" mogl vmesat v novo zvezo starsev.
Mati je nasla enga tako prevzetnega in vase zagledanega gospoda, da je bilo grozno.
Samo enkrat je prisel k nam na kosilo, potem se ni upal vec.
Takoj smo ga prebrali, da podcenjuje vse okoli sebe, zato, da se sam bolje pocuti.
Sam je mama vztrajala kar nekaj let, da je ugotovila, kar je vecina ze takoj na zacetku.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Nevem, jaz imam pa na to drugacen pogled..

Starsi v vecini nikoli nocejo nic slabega. In ce si ti corov pri zenski (ali moskem) in ne vidis, da te izkorisca, da nimas nic od nje, razen obcasnega sexa, jo po parih mesecih prime in gre domov mamici.. blabla, in ti potem tvoja mama rece, da ta zenska nekako ni to to, da se ne zastopi z njo, da karkoli ji mama podari je qurac, brezveze in se obenem super prepotentno obnasa..

.. potem, ce le nisi les v glavi, sprejmes kritiko, vzames mnenje na znanje in se ne zabarikadiras proti starsem in jih zacnes sovrazit, ker mislis, da so ti fous glupe babe, ne?
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Ksz



Starši imajo zato "vedno prav", ker itak imajo čez vsakega partnerja nekaj za povedati, večina zvez pa po nekaj letih propade, za to ni treba biti noben genij ali imeti veliko izkušenj, ker NEKAJ itak vedno zadeneš. :)



Greš po desetih letih s punco narazen in ti mama reče:

"Ti, se spomniš v vajinem prvem letu, ko enkrat ni zaklenila vrat? Že takrat sem ti rekla, da ona ni zate."

"Pa res, se spomnim. Mama, prav si imela!"
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Res da se pametni uči na tujih napakah, bedak pa na svojih,ampak s ena svojih naučiš bolj
smile-1.gif
) že rekla, imajo mogoče prav ko si star 15 let, ko si star pa 25 pa streljajo v prazno ravno tako kot ti.



Saj so neusahljivi vir izkušenj, ampak tudi oni znajo steeljat kozle in to poštene.
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Pravijo, da imajo starši ponavadi vse prav ...

V te zadeve se mi nikoli niso mešali, tako da tukaj nimam kaj reči, pa tudi če se bi, jih nebi jemal resno, konec koncev si sami izbiramo partnerja in z njim bomo živeli mi in ne starši.

 
Nazadnje urejeno: