Covid-19 Vizionarske napovedi naših strokovnjakov

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Sem prebral to celo klobaso, ker imam ravno čas. Zanimivo branje, še najbolj zanimivo je, da še vedno obstajajo verniki, ki tem trollom verjamejo vsako besedo.
Sam sem jim tudi dolgo verjel, ampak zadnje pol leta pa je absurde na dnevni bazi že težko spregledati. Sem padel na finto da se 2x cepimo in imamo doživljenjsko zaščito. Lepo so me nategnili. Ampak kaj sem jaz zdaj po vaših klasifikacijah? Ker ne verjamem več pravljicam sem antivakser, ampak ker sem se 2x cepil, pa veljam za inteligentnega? Tako ste pisali par strani nazaj.
Medijem že dolgo ne verjamem, ampak od te farse naprej pa se je tudi moje zaupanje v znanost porušilo
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
V katero skupino te lahko potisnemo, je odvisno od tega, a razumeš zakaj je stanje takšno, kot je ali ne. Mislim dejansko razumeš, ne internetne blodnje andy style.
Čeprav po tvojem zapisu imam občutek, da se nagibaš na crazy stran.
 
  • Haha
Reactions: ales85

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
V katero skupino te lahko potisnemo, je odvisno od tega, a razumeš zakaj je stanje takšno, kot je ali ne. Mislim dejansko razumeš, ne internetne blodnje andy style.
Čeprav po tvojem zapisu imam občutek, da se nagibaš na crazy stran.

Itak. Vsakdo kateri si bo drznil podvomil v "uradno" agendo bo označen za crazy.......

Aja, zakaj cepljenje ne učinkuje je pa po uradni agendi kriv nov sev in vsi kateri so manj kot 3x cepljeni, čeprav počasi bo čas za vse kateri so manj kot 4x cepljeni......
In potem so skeptiki zmešani..... Waw in samo waw. Nekateri bodo še pri 10 dozi krivili manj kot 9x cepljene in nove seve zakaj se stanje ne izboljšuje.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Ja, je jasno. Absolutno je crazy vsak, ki zavrača popolnoma logične razlage in se raje poslužuje kretenizmov.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
V katero skupino te lahko potisnemo, je odvisno od tega, a razumeš zakaj je stanje takšno, kot je ali ne. Mislim dejansko razumeš, ne internetne blodnje andy style.
Čeprav po tvojem zapisu imam občutek, da se nagibaš na crazy stran.
Če razumem zakaj je stanje kot je? Niti slučajno. Torej stanje je tako: imamo omikron, za katerega še vsi plačanci trdijo da je za večino kot prehlad. In če pogledamo samo po evropi, imamo stanje sledeče:
Sever se več ne gre igre, vsi so spet free, mtrvih zaenkrat še ne bašejo z buldožerji.
Potem pa imaš totalno nasprotje v avstriji, kjer se gredo avtoritarnost na polno in te silijo z zakonom po odrešilni šus pred prehladom.
Vmes pa je še polno retardov kot so naši, ki delajo vse na tem da se vzdržuje trenutni avtoritarni sistem, izmišljujejo si sproti umotvore, ki nimajo nobene podlage.
Potem še imamo vzhod, kjer sploh ne hebejo sistema, tudi tam še buldožerjev zaenkrat ni na vidiku.
Torej vsepovsod je prehlad prisoten, pristop režimov pa popolnoma drugačen.
Ampak sploh ne dvomim v to, da ti, kot trenutni dr.yt.med, virolog, meteorolog in dr.mag. za vse, sigurno znaš pojasniti zakaj je stanje kot je. Ker saj veš, mi crazy smo pač bolj počasne pameti
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ja, je jasno. Absolutno je crazy vsak, ki zavrača popolnoma logične razlage in se raje poslužuje kretenizmov.

Kje pa piše, da ni kretenizem to kar ti zagovarjaš?
Aja, raziskave katere so opravili tej kateri odrejajo ukrepe...........čisto OK in sprejemljivo ane?
Vsak odklon od "uradne" doktrine je potrebno čimprej diskreditirati in potolči.

Ker trenutno tej kateri so za stroge in še več ukrepov, se lahko vseh svojih domislic sami držijo in jih upoštevajo, ostale naj pa na miru pustijo.
Vsakdo se lahko najmanj 3x cepi, po sebi zliva litre in litre razkužila, natakne xyz št. mask na obraz zunaj ter živi sam brez družbe v živo. Mu ne bo hudo.
Naj izživi svoje sterilne sanje. Ostale pa naj pusti da živi z tveganjem......JBG, bomo videli kdo bo srečnejši in kdo bo prej umrl.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Izjava Jerala, MMC dne 17.02.2021: "Izrael je res neki poligon za cepljenje. Mislim, da bomo iz tega dobili marsikatere zanimive rezultate. Ne nazadnje, cepljenje v realnem svetu je nekaj drugega kot samo testiranje. Prvi, preliminarni rezultati za zdaj kažejo, da se je vsaj cepivo Pfizerja zelo dobro odrezalo s kar 98-odstotno zaščito pred hudim potekom bolezni, 94-odstotno zaščito pred okužbo. Pokaže se predvsem po tem, da delež obolelih, starejših, ki so najbolj cepljeni, pada, to je dovolj zanesljiv dokaz za to, da cepivo dejansko deluje."
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
Tu itak ne bomo nikoli prišli skupaj. Eni pač cepiva jemljete za uspeh, sam jih ne. Vsak ima po svoje prav. Absolutne resnice ni, niti ne vemo kako bi bilo če bi bilo drugače. Recimo če nebi sedaj 1 leto oz. vsaj celotno lansko leto stavili vse na cepiva kaj bi bilo drugače? Po vojni se je treba tudi to vprašat, pa mogoče kakšen bi bil delta val, pa sedaj omikron če nebi imeli cepiv in bi namesto tega recimo bili na ukrepih kot ob začetku epidemije.
Seveda vemo.... Je kar nekaj držav na svetu kjer niso cepili skoraj nič in tudi ukrepov se ne dirzijo nič...... Še vedno obstajajo. Kdo bi si mislil
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
(izjava iz 14.12.2021)



Minister pričakuje, da bo virus polnil bolnišnice vse do poletja

»Od 190 tisoč ljudi, ki so starejši od 50 let in necepljeni, lahko v bolnišnicah pričakujemo med 15 in 20 tisoč hospitalizacij,« napoveduje Poklukar: »Virus bo tako polnil naše bolnišnice še vse tja do poletja. Zato pristopimo k cepljenju.«
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.712
113
kod Džej-Zija
Pyzda si tečen z vlečenjem starih izjav iz konteksta. Daj še tisto o maski na avionu iz februarja 2020 iz riti potegni. Ker je že dolgo nisi prilepil. :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.547
8.900
113
Pyzda si tečen z vlečenjem starih izjav iz konteksta. Daj še tisto o maski na avionu iz februarja 2020 iz riti potegni. Ker je že dolgo nisi prilepil. :nigladek:
Mislim, da bo treba tudi pri tebi počas preklopit v kritični mode. Ta hip ni prav nobenega razloga, da šopajo v ljudi poživitvene odmerke, zato, da gredo lahko natankat avto. Logarca take strela, da te kakat pritisne, Poklukar prav nič ne zaostaja. Če je bilo še nekaj mesecev nazaj nekaj smiselno, zdaj niti slučajno ni več, sam naši ne znajo nehat. Mam pa občutek, da bo na hitro mir, ko bo Veliki vodja junaško prebolel virus.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.712
113
kod Džej-Zija
Se strinjam s tabo, ampak Poklukarjeva izjava je nastala v času, ko še ni bilo podatkov o patogenosti omikrona, znana je bila le njegova ekstremna kužnost. Logar pa zadnje čase res čudne pribija. Po svoje sicer razumem strategijo "better safe than sorry", se pa z njo ne strinjam v tej fazi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in kalbo

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Ena cvetka od včeraj, torej sveža: "vemo da cepivo en qurac ščiti pred omikronom, ampak vas bomo še dalje drkali v glavo."


Še vedno pa čakam na odgovor onega dr. brihte za vse, da mi razloži kako je vse čisto logično, vključno s to izjavo.

Kako se bo zgodba odvijala naprej pa je jasno kot beli dan. 3 tedne pred volitvami bo čelavi razglasil konec epidemije in vsega drkanja v glavo, jeseni pa ponovimo vajo z novo ultra smrtno različico.
Rešitev pa je na dlani, zgodovina se baje ponavlja. Bom se potrudil in poiskal naslov knjige, ki govori o epidemiji na Krimu sredi 19 stoletja. Konec je je bilo,ko je enih par viselo pred vladno palačo.
Knjiga je napisana v tistem času, to bi znalo povzročiti težavo za vernike, da jo takoj razglasijo za teorijo zarote in avtorja razglasijo za crazy
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Se strinjam s tabo, ampak Poklukarjeva izjava je nastala v času, ko še ni bilo podatkov o patogenosti omikrona, znana je bila le njegova ekstremna kužnost. Logar pa zadnje čase res čudne pribija. Po svoje sicer razumem strategijo "better safe than sorry", se pa z njo ne strinjam v tej fazi.
Prvič ko sem slišal za omikron in da je zelo kužen, je pisalo zraven tudi, da je manj nevaren. In to je zagotovo vedel tudi minister od samega začetka. Kužnost in nevarnost sta očitno nekako povezani. Bolj je kužno, manj je nevarno se je izkazalo še pri vseh različicah. Štrukelj je takrat že govoril, da je omikron manj nevaren, a za ministra pa še ni bilo podatkov? :evil:

Ampak on raje straši, laže, podaljšuje ukrepe, vsiljuje cepivo ki ne deluje ... in če res nebi bilo v času izjave podatkov o patogenosti omikrona, zakaj je potem o tem razlagal, kot največji vedež? Zakaj ni rekel :"pojma nimam", čeprav je že prej v medijih pisalo, da je na nivoju prehlada????.
 
Nazadnje urejeno: