Vivid money - nova nemška banka

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.607
966
113
Jaz sem dobil nek mail, samo to ni 10x :D


Vivid just changed the game with our new and exciting cashback offering. You will now earn an amazing 0.2% cashback when making purchases with the Vivid Card. Yes, we are rewarding you with 0.2% just for using your card for everyday shopping.

All you have to do is spend €500 each month using your Vivid card and you’ll have your 0.2% Cashback activated for the next month.
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Če komu kaj pomeni cashback za vsak opravljeni nakup preko kreditne kartice, je še vedno najboljša varianta crypto.com visa kartica: https://crypto.com/app/gjpdtsyk7d

Ob prijavi na zgornji link dobiš nakazano 25 USD, če se odločiš za vsaj ruby steel card (2% cashback na vse nakupe). Več informacij je tukaj: https://crypto.com/eea/cards, recenzije so objavljene na youtube.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
...lahko pa greste na binance kartico, ki že nekaj časa ponuja 2% (10x več kot vivid) cashbacka ob nakupih. Referral linka se mi pa ne da iskat ;)
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Sem mislil, da se pogovarjamo o cashbacku na kreditno kartico.:rolleyes:

Lahko pa nas razsvetliš s kako še bolj ugodno zadevo kar se cashbacka tiče. ;)
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Jaz sem dobil nek mail, samo to ni 10x :D


Vivid just changed the game with our new and exciting cashback offering. You will now earn an amazing 0.2% cashback when making purchases with the Vivid Card. Yes, we are rewarding you with 0.2% just for using your card for everyday shopping.

All you have to do is spend €500 each month using your Vivid card and you’ll have your 0.2% Cashback activated for the next month.
Jaz sem dobil danes na mail tole:

Cashback 2.0

Vivid just changed the game with our new and exciting cashback offering. You’ll now earn an amazing 1% cashback — that is 10X the cashback — on card purchases.

To keep that cashback flowing, all you have to do is spend €500 each month using your Vivid card. Do that, and your 1% Cashback will be automatically activated for the next month.
 

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Ja sedaj je 1% cashbacka namesto 0,01c za vsa nakazila.

Meni se vivid trenutno zelo splača. Dodali so mi Lidl me te cashbacke do 10 Aprila, kjer je omejitev na mesec 100€ casbacka. In je cashback 10% in ne max 10€.
Sepravi lahko za 1000€ darilnih kartic kupim na zalogo da dobim 100€ v Marcu in enako v Aprilu. Ma nevem če se mi to splača, čeprav veliko kupujem v LIDLu.

Ne vem pa če je to zaradi tega ker sem aktiviral Prime.

LIDL 100 eur.jpg
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
Ja sedaj je 1% cashbacka namesto 0,01c za vsa nakazila.

Meni se vivid trenutno zelo splača. Dodali so mi Lidl me te cashbacke do 10 Aprila, kjer je omejitev na mesec 100€ casbacka. In je cashback 10% in ne max 10€.
Sepravi lahko za 1000€ darilnih kartic kupim na zalogo da dobim 100€ v Marcu in enako v Aprilu. Ma nevem če se mi to splača, čeprav veliko kupujem v LIDLu.

Ne vem pa če je to zaradi tega ker sem aktiviral Prime.
tudi jaz imam prime, vendar nisem dobil Lidla med redne cashbacke, imam samo spletne storitve...
mi je pa všeč tale 1% cashbacka na vse v prime paketu, s tem si bom že praktično pokril naročnino za prime
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Ne pozabit, da morate zapraviti 500 EUR vsak mesec, da ste sploh upravičeni do cashback-a naslednji mesec. :) v to kvoto ne veljajo SEPA transakcije, direktne bremenitve, top up-i.

Super dealsi so posebej.

So vas na suho nategnili :) torej če plačuješ Prime in ne zapraviš 500 EUR s kartico nisi naslednji mesec upravičen do cashbacka do 100 EUR. Edino Super dealsi ti veljajo (seveda če jih imaš).
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
nikogar niso nategnili, pravilo so jasno napisana: "Starting from today, you will have your 1% cashback activated until the end of April. In the month of April, you will need to make €500 worth of card purchases to have the 1% activated for the month of May, and so on."

jaz vse nakupe opravim preko Vivid banke in mesečno zapravim od 500-1500 EUR, tako da ne bom imel težav doseči te kvote. hkrati imam na to kartico vezano naročnino na netflix in youtube. potem pa še vsako leto 2-3× rentam preko booking, tako da še tam dobim 10% nazaj. meni se zaenkrat splača prime paket. žal mi je edino, da nimajo več 10% cashbacka na plačila v restavracijah, jaz sem takrat naročal malice za celo pisarno in praktično zastonj jedel :)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Kako lahko toliko zapraviš z Viso kartico vsak mesec? Namreč SEPA transakcije, direktne bremenitve, pop-up prek Visa kartice (npr na Revolut), dvigi na bankomatu ne gredo v kvoto 500 € ... Jaz imam največ SEPA transakcij/direktnih bremenitev.
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kako lahko toliko zapraviš z Viso kartico vsak mesec? Namreč SEPA transakcije, direktne bremenitve, pop-up prek Visa kartice (npr na Revolut), dvigi na bankomatu ne gredo v kvoto 500 € ... Jaz imam največ SEPA transakcij/direktnih bremenitev.
Ga žena večkrat pošlje v trgovino, tvoja te ima pa zgolj za plačevanje položnic. :)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Če človek čisto vse plačuje s kartico, se kar nabere. Recimo od telekomunikacijskih storitev (Telemachu osebno plačujem s kartico) do bencina, cestnin, pranja avta, servisa, frizerja, malic, hrane, kozmetike, oblačil, raznih naročnin (Google Drive, Netflix, YT Premium, ...), kakšnih izletov/potovanj (smučarija je ratala še posebaj draga) kot tudi drugih manjših ali večjih nakupov (pa naj bodo to samo kak potrešni material za kaj postorit doma ali pa kak kos elektronike, gospodinjski aprat, itd). Določe stvari je treba (na žalost) vsak mesec, ostalo pa pač ena stvar ta mesec, nekaj drugi mesec, pa skoraj vedno kaj pride na vrsto. Z gotovino pa recimo ne plačam praktično nič (razen če res ni druge opcije).

Kolega, ki ima na crypto.com 5% cashbacka, recimo prakticira tudi to, da isto kartico uporabljata oba z ženo (eden direktno, drugi pa preko Curvea+Apple Pay).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sass