vista theme qvga

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
http://husseinerol.blogspot.com/2007/10/windows-vista-ultimate-phone-edition.html

En mojster je naredo backup file in ko se odpakira fajl se naložijo na telefon oz. spominsko vsi elementi za temo. Kak pa naj jaz zaj to nastavim v wisbar ?? Ima kdo izkušnje s tem. Zgleda ful hudo.

http://www.pocketpc.gen.tr/forum/index.php?topic=328.0

Torej. Na spominski mam zaj polno ikonc za gumbke, vrstice , walpaperje, zvoke itd..

vista.exe backup faj je velik 40 mb.

[censored], da mora bit vse v turščini.
jezen.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
semtudi to ze probal.vceraj mi je avtor teme poslal novi pack.ki pa ga wisbar pravtako ne prepozna v celoti. nebom se vec s tem zajbaval,ker mam zaj vista temo.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Nimam več vista teme. Wisbar preveč upočasni moj telefon, pa pride do zmešnjave, ko vse zaštega. MEl pa sem navadn skin za wisbar(brez zvokov, ikonc...) .

Ja tako je. Malo sem prebral komentarje: http://z13.invisionfree.com/XcSkins/index.php?showtopic=81 Tale je za VGA

Vse fajle daš na kartico. Inštaliraš wisbar advance in wisbar desktop. Nato pa loadaš stran v wisbar desktop. Do menija prideš ko s palčko držiš 1 sek na zaslonu. Imaš možnost new> nato pa new icon, shortcut itd....

Men se s tem ne da zajbavat. In ravno zaradi tega, mi ni zloadalo celete, ampak bi jo mogo sam nekako dodat> vse ikonce, zvoke, gumbke...lp

Komentar:

WAD doesn't have a plug and play feature. This means you have to take skins and put them on your device (no specific location required), and start making a setup from scratch.
What you need to do is on your today screen (with WAD activated, your desktop wink.gif) tap & hold until a context menu pops up. There will be options on there so you can start making a setup. Creating shortcuts, adding text objects (time, date, appointments, etc).

komentar END.
grin1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Zdaj sem videl, da si to našel na ppcwarez. Koliko sem videl komentarje, zadeva dela probleme, kljub natančnim navodilom in sledenju le teh.
crazy1.gif


Torej:

1. Rabiš wisbar advance ,WisBar Advance Desktop in zip na telefonu.

2. Piše da mora imeti spominska kartica pravo ime: Storage Card, drugače jo je treba preimenovat.

3. Na spominski se naredi nova mapa: WAD Skins

4. Iz VistaBetaONE.zip je potrebno vse prekopirat v mapo WAD Skins na spominski.

5.Nato gremo v mapo WAD Skins in iz nje izrežemo(cut) VistaBetaONE.skin file in ga kopiramo v mapo \My Device/Themes . V tej mapi mora biti tudi default.skin" .

6.Odpremo "Theme Manager" in Start Menu> Settings> System> Theme Manager, držimo 1 sek na zaslonu da se nam pojavijo možnosti > odpremo Theme manager.

7.Odpremo WA2 in inštaliramo Vista Beta ONE skin.

8.Klik na zelen9i gumbek levo spodaj na zaslonu.

Bo kdo probal ,če dela v celoti?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Meni je delalo, samo nisem bil kaj preveč navdušen. lahko dodajaš ikone na desktop, bližnjice, aplikacije,... Samo slediti je treba zgornjim navodilom, pa gre brez problema. Imaš pa potem malo dela, da si urediš vse tako, kot hočeš. Meni se ni dalo in sem vrgel vse skupaj dol.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Eee, a ima kdo mogoče tudi kakšno Vista temo za PC? Rabil bi za XP-je... Gracijas in se opravičujem za rahtli OT.