Vista + požarni zidovi? same težave

masevc

Guru
2. sep 2007
3.443
862
113
torej na Visti imaš že v osnovi požarni zid, potem je naložen gor še Norton s svojo kramo.

Seveda sem najprej hotel deinštalirati Nortona, kar mi rata, vendar za hudiča ostane Nortonov požarni zid nameščen in povrhu še aktiven. Se ga ne morem nikakor znebiti.

Posledično mi ne dela povezava v internet.

S poizkusi sem ugotovil, da mi net dela, če naištaliram nazaj Nortona, ne morem pa nato nikjer spreminjati nastavitev za Nortona. Ampak dela samo IExplorer, Firefox pa ne!

Ker imam original verzijo bitdefenderja, bi rad pobrisal Nortona in izključil sistemski požarni zid, tako, da bi uporabljal samo Bitdefenderja, vendar mi ne uspe popolnoma odstraniti Nortona.
Obstaja kak programček, da se rešim Nortona?
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Najprej izklopi Nortonov pozarni zid v "services", potem pobrisi vnos za zagon Nortona iz registra HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run, potem reset in uninstall.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Neverjetno, folk še kar Norton-a uporablja
bonk.gif

wink-1.gif
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.443
862
113
Norton je bil prednaložen na mašini, ko sem jo kupil

problemi ostajajo. Naj mi nekdo pove kateri "service" zaganja firewall od Nortona? Ker edino ta firewall se noče izklopiti. Bitdefender in vistin se izklopita bp, za Nortonovega pa kaže da je zagnan, kljub temu, da sem ga odinštaliral po zgornjih navodilih.

Mi ni več jasno nič
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik stein pravi:

Neverjetno, folk še kar Norton-a uporablja
bonk.gif


wink-1.gif




Kaj pa mu fali ??? Jz sem ga dolgo mel skinu pa samo zato, ker se ni z dual core razumel več... Zdaj mam GhostWall...
 
Nazadnje urejeno: