Visokotlačni čistilnik

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.204
1.822
113
Napisati moraš ali bi rad s štrajfiksom avto do konca očistil ali zgolj spral z njim dol glavno umazanijo, ter ga potem finiširal na roke?

Za slednjo varianto bo mo poje rang 150 EUR čist zadovoljiv. Jaz imam doma od Boscha (s kovinsko črpalko...
hysterical-1.gif
vsaj tako je pisalo na embalaži)....pa dela, sicer ga uporabim mogoče 2 letno, ker roko na srce, se mi ne da tega vraga ven vlačit, naštimovat, pacat....sem na roke z navadnim šlavfom in lavorjem že fertik.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Jaz imam tega . Za šampon so mi rekli, da lahko uporabljam samo sonax katerega v razmerju (no jaz naredim bolj močno), kot ti piše v navodilih vliješ v posodo. Hm eno posodo razredčenega šampona imam jaz za celo sezono. Vklop šampona je trapast in moraš "bučko" v kateri je brizgalna šoba potegniti za cca 1cm ven in potem ti šampon brizga v dveha slabotnih curkih. Ne vem ali imajo tudi drugi tako slabo rešeno nanašanje šampona, ker moraš pištola držati nad avtom, da ga lahko našamponiraš
redface-1.gif
.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
KSz

Mi mamo elektro machinen najmanjsega ze 7 let in dela kot sus, to je za sprat svinarijo, potem samponirat na roke in spet sprat pod pritiskom, bistvo je pa da porabis manj vode pa bolj usmerjen curek za spiranje kaksne svinarije. Nevem pa od kje ideja da imeti tako mocen wap da bos samo z vodo avto spucal, prvic slisim za tako idejo. In kaj ti bo nevem kaksen pritisk, da ti bo barvo dol spralo?
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Jaz bi vzel Lavor-ja
smile-1.gif
. Bodi pa pozoren na kvaliteto "pištole", pri teh cenejših verzijah so večinoma plastične in zato hitro pokvarljive. Tudi podatek o pritisku (koliko barov zmore) ni tako pomemben kot je pomemben podatek o pretoku vode.