Vinjenost za volanom...

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Včeraj se je zgodilo nekaj nezaslišanega, pred mano je vozil klijo. Malo je vijugal sem ter tja...in ko sem se na semaforju vstavil poleg, sem videl v avtu dve smrklji, ki sta postanek na semaforju izkoristili za lizanje med sabo!!! Kar nisem mogel dojeti, ko sta prenehali z iskanjem mandeljev, sta nagnili steklenico nekega rdečega vina. Ob zeleni je baba komaj speljala, sem svoje opažanje javil takoj na Milico. Me prav zanima, če so kaj ukrepali....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
In kaj je tebe zmotilo. To, da nisi bil zraven? Da nisi še nič spil? Da si že pred leti srečal abrahama in imaš težave z impotenco? Da imata boljši avto kot ti?
Fovšljivec.
jezen.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Kaj si javil ? Da sta se dve smrklji lizali ? ;-)

... in glas na drugi strani slušalke mu je rekel "prosimo, če ugasnete TV in greste spat"
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni bilo fovšije, samo skrbelo me je za varnost nas ostalih udeležencev.
Javil pa sem, da vozi klijo vinjen voznik in ne tega, da se dve smrklji ližeta....
bonk.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
namesto da bi ju ustavil, in jima ponudil prevoz domov (pa se spremstvo do stanovanja, pol pa enga trojčka), si vse to veselje prepustil policajem? Ti si čudn!



wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
namesto da bi ju ustavil, in jima ponudil prevoz domov (pa se spremstvo do stanovanja, pol pa enga trojčka), si vse to veselje prepustil policajem? Ti si čudn!

wink-1.gif

Če je pa tudi on policaj. A ne veš?
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.618
100
63
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Včeraj se je zgodilo nekaj nezaslišanega, pred mano je vozil klijo. Malo je vijugal sem ter tja...in ko sem se na semaforju vstavil poleg, sem videl v avtu dve smrklji, ki sta postanek na semaforju izkoristili za lizanje med sabo!!! Kar nisem mogel dojeti, ko sta prenehali z iskanjem mandeljev, sta nagnili steklenico nekega rdečega vina. Ob zeleni je baba komaj speljala, sem svoje opažanje javil takoj na Milico. Me prav zanima, če so kaj ukrepali....

A sploh ukrepajo ob takih prijavah ?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Takrat nisem delal, mi pa vest ni dopustila, da bi kar pustil, da ogrožajo ljudi...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Naj bi....vsaj mi ponavadi gremo preverit kaj se dogaja....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
ne nisem vedel! a res? u pol morem pa mal jezik sparat! No, pol je pa sodelavcu vs veselje prepustil! Sam če je pa policaj, bi jih skor lahko sam ustavil in počakal patruljo, a ne?



Drugače pa naj bi se odzivali ja, sam če že vnaprej vejo, da je kakšna stara poznana stranka, raje počakajo da varno domov pride, no, vsaj upajo da pride...

Sej če bo pa nesreča, bo pa itak on kriv, oni so bili pa čist na drugem koncu, in ga niso uspeli dohitet!



V casopisu dostikrat piše, da vozniki prijavijo takega soferja, in ga ustavijo in ponovadi vsi dost napihajo, kakšni se mim odpeljejo, sam zanimiv mi je ker so taki soferji predvsem na primorskem! skor zmeri je na primorskem ko šoferji vijugajo in ogrožajo druge...
 
Nazadnje urejeno:

Baltazar

Pripravnik
17. sep 2007
955
0
16
Na katero cifro lahko kličeš policijo v takem primeru - prijava nevarnih voznikov?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ni bilo fovšije, samo skrbelo me je za varnost nas ostalih udeležencev.
Javil pa sem, da vozi klijo vinjen voznik in ne tega, da se dve smrklji ližeta....
bonk.gif
Ja potem pa upravičeno. Marsikomu bi ob pogledu na lizujoče smrlje lahko zastalo srce.
 

Baltazar

Pripravnik
17. sep 2007
955
0
16
tnx.

Kako pa obravnavate take prijave? Npr. pokličem zaradi izsiljevanja na AC (vožnja za ritjo, prehitevanje po desnem odstavnem potem pa skok na vozni in po bremzi, itd). A ima tak klic sploh kakšno težo ali bolje da se sploh ne obremenjujem in idiota ene 3x u PM pošljem.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Seveda ima težo, zapomni si znamko, tip, barvo, morebitne značilnosti vozila, ter, če je le možno registrsko oznako vozila in seveda lokacijo. Zraven poveš, zakaj opravljaš prijavo. Najbližja patrulja je potem obveščena....
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Seveda ima težo, zapomni si znamko, tip, barvo, morebitne značilnosti vozila, ter, če je le možno registrsko oznako vozila in seveda lokacijo. Zraven poveš, zakaj opravljaš prijavo. Najbližja patrulja je potem obveščena....

Dej ne govori laži...


Ce je SLUCAJNO kdo frej,potem se patrulja poslje,drugače se pa samo klicatelju reče da se bo sporocilo naprej in to je to.
Zadeva se zabelezi .... malce kasneje se pa doda da kršitelja ni bilo opaziti.


Lahko te nekdo poskusi zrinit s ceste,zavira na vse pretege pred tabo,ti trobi,blenda,vozi za ritjo,ampak dokler ni kontakta , mu ne ti,niti policija uradno nemoreta popolnoma nič.
Tako da ne govorit neresnic no...
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Seveda ima težo, zapomni si znamko, tip, barvo, morebitne značilnosti vozila, ter, če je le možno registrsko oznako vozila in seveda lokacijo. Zraven poveš, zakaj opravljaš prijavo. Najbližja patrulja je potem obveščena....


Sej videl kako je bilo res. Tisti klio je res malo šejkal, pa tudi dve lesbi sta se lizarli, ampak kaj si pa ti počel je pa že višek.
Ta ni sram da samo druge vidiš. Sam si z eno roko držal volan z drugo pa telefoniral! Kaj si pa potem počel z drugo roka pa rajši nebi pisal...