VideoGet - Program za prenos video vsebin s spleta

BorutMaja

Pripravnik
23. jul 2008
97
0
6
44
Da vam predstavim program VideoGet .

Z VideoGet lahko preprosto prenesete YouTube video posnetke in iz več kot 780 drugih video spletnih strani.
Podpira take spletne strani kot so, MetaCafe in veliko več.

Prenesete ga tukaj. .

Večina teh spletnih strani shranjujejo video v FLV formatu. Veliko ljudi ne ve, kako predvajati te datoteke.
VideoGet vam ponuja možnost, da pretvorite vsak video v najbolj priljubljen format za bolj udoben vido.
VideoGet podpira AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, 3GP, MP3 formate datotek, tako da boste lahko, ne samo na pogled, temveč tudi v svoj iPod Video, iPhone, Zune, PSP, mobilni telefoni ali kateri koli druge prenosne naprave pretvorili datoteko. Poleg tega lahko prilagodite video/avdio kakovost, video mere okvirja, širina/višina in zvočna frekvenca vzorčenja.

VideoGet funkcije
- Nalaganje videov z YouTube in drugih video 750 spletišč
- Klikni tukaj za prikaz celotnega seznama podprtih
spletnih strani
- Pretvori video v različne video formate (*. AVI, *. MPG, *.
WMV, *. FLV, *. MP4, *. 3GP, *. RM, *. MOV, *. mp3, *. wav)
- Pretvori video za vse prenosne video naprave (iPhone, iPod Video, iPod Nano, iPod Touch, PSP, Zune, iRiver Clix, AppleTV)
- En-klik Prenesti-Pretvarjati. Plugin za Internet Explorer in Mozilla Firefox iskalnika
- Auto-updater (Avtomatska nadgradnja) skripta ob zagonu vam omogoča, da ste vedno v stiku z najnovejšo različico
- Prenos dela s WinInet API, ki ga uporablja Internet Explorer
- omogoča, da hitro in enostavno prenesete Flash videje
- Omogoča prenos v seriji, način zmožnosti shranjevanja serije
- Omogoča, da začasno ustavite/ponovno naložite proces
- Lahko nadaljujete Nepravilen download, namesto, da prenos datoteke začnete od začetka
- Sposobnost za prijavo na YouTube zaradi neprimernega videa, za katere moramo dokazati smo 18+ let
- Samodejno zazna spletne video storitve, ki ste poskušali prenesti iz določenega spletišča
- Sposobnost nastavitev širina/višina, video/avdio kakovost, video in avdio okvir, stopnja vzorčenja, stopnja kodiranih video
- Majhna in kompaktna
- Zasnovan z "Easy-to-use" koncept v mislih, izjemno enostaven za uporabo
- Deluje v Windows NT/2000/XP/Vista/7
- Deluje s vsemi vrstami internetnih povezav
- Podprti jeziki: angleški, nemški, francoski, italijanski, nizozemski, španski, češki, portugalski, brazilski, ruski, ukrajinski, poljski,
turški, bolgarski, romunski, madžarski


Katere spletne strani VideoGet podpira?
VideoGet trenutno podpira prenos videov iz:
- YouTube ,
- Google Video ,
- Yahoo Video ,
- MySpace ,
- DailyMotion ,
- AnimeEpisodes ,
- DumpALink ,
- Glumbert ,
- MetaCafe ,
- PhotoBucket ,
- Break ,
- Nerezane AOL Videje in veliko več ...

Slovenske strani:
- MojVideo
- WebTV

Kliknite tukaj za prikaz celotnega seznama.

Ni bilo mogoče najti spletne strani, ki jo želite prenesti\naložiti? Povejte nam


PS
Program si lahko prenesete z MojBlink , kjer sem naložil original verzijo
 
Nazadnje urejeno:

BorutMaja

Pripravnik
23. jul 2008
97
0
6
44
Ni. A ni to proti pravilom, da se piratsko prenaša dol? Sem dal link do povezave mojblink.com in tam si lahko dol preneseš.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kako to misliš, da avtorji niso objavili original? Ti pa si ga nenak našel ???
 

BorutMaja

Pripravnik
23. jul 2008
97
0
6
44
Ne. ampak sem ga kupil.
Od tam sem ga dol prenesel, ga sprobal, potem pa sem vzel viso in ga kupil. tako so mi poslali na email kodo.