video DVD in predvajanje na PC

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Dam DVD plošček z video vsebino v računalnik (XP sp2) in windows mi odpre tisto okmo ob vstavljenem disku, izberem PowerDVD za predvajanje in vidim film.

Potem isti DVD dam v drug računalnik, ta ga nekajkrat zavrti in ne naredi ničesar. Odprem explorer, ki mi pravi, da v DVD enoti nimam nobenega medija. (kakšen drug video DVD na tem računalniku predvaja b.p.)

To se mi je nekoč pojavilo, pa se ne morem spomniti, kaj sem takrat nastavil, da mi je potem predvajalo. Mi lahko kdo pomaga?

Hvala!
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Res nihče ne ve?
frown-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ja. Ene enote ene formate sploh ne berejo.
Ene enote določene modele plošč določenih proizvajalcev ne berejo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hehehe, poznam samo tisto: ''nič ni mus, razen umret.'' Ampak davki so že skoraj v tej kategoriji musa ja :D

darwin - najverjetneje bo delalo, če ne bo pa si pač vrgel tistih 30 centov stran (drugače pa ti priporočam, da pečeš DVD-R, ker je večja verjetnost, da bo delalo v različnih predvajalnikih).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Se bom prislinil še z mojo "obratno" težavo.



V kakem formatu mora biti filmček posnet z GSM (.amr), (filmčki združeni z WMM), zapečen na CD da ga bo DVD predvajalnik prepoznal in ga pokazal na TV. V wmw tega ne naredi, slike jpg pokaže gif pa ne. Torej v kater format spremenit wmv file in s katerim programom (če je kak spešl)

hvala
 
Nazadnje urejeno: