Vhodna vrata v stanovanje - kakšen prag?

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.113
69
48
Citat:
Uporabnik vincent pravi: Nisem spreminjal objave zgolj brisal sem smetenje. Če nedko reno nekaj vpraša se poskušaj držat tega ali pa ne odgovarjaj. Zajebancija je v čveku.

Bo?
Ne, ne bo. Briši celo objavo ali pa jo pusti pri miru. In ja, si spreminjal objavo, ker si izbrisal njen del.
Over&out.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Sodelavec ima protivlomna vrata in ko se mi določen čas ni javil na telefon sem klical policijo oni pa gasilce, da so vlomili. Njega so odpeljali v bolnico mene pa poklicali,da naj pridem zapret vrat, ker so morali vlomiti. Sem si mislil, kako naj sedaj zaprem vrata, če so vse razbili. Nič ni bilo potrebno, ob prisotnosti policije sem zamenjal vložek na vratih pa niti praskice od vlamljanja.
smile-1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.722
39
48
Citat:
Uporabnik igi pravi:...ampak samo ena od ploščic je na enem delu pregloboka...

Evo sej si že skoraj sam našel rešitev: Če je samo 1 problematična, majzl pa macolo pa ploščico ven, pa drugo not.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Protivlomna vrata bi nekateri ublali. Nekateri so pa za hece.
Suzica; ne vem kak je tvoj standard za protivlomna vrata. Mesta vloma vam ne zaupam.

Evo hazi v šifrah:

vidna pripira...pajser...pant.=.vrata pu k+*+a
grims-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.905
113
pri taščici
Mislim da ti jih s pajserjem ne bo uspelo. Vsaj ne tistim aa zeblje ruvat. Mogoce bi ti uspelo s stango(za prekle za fizol postavljat) Niso to panti uni za dva evra, ki so zasravfani v tist karton ki se jim rece vrata. Ker sem bil pri montazi poleg, vem kje bi gasilcem priporocal za vlom(ce ne bi sli kljucavnice "vdirat")
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.503
4
38
Igi, legenda: tebi manjka spodaj še ena "deska" z tesnilom. Spredaj daš še predpražnik, pa niti ni tako "visoko" za čez stopit, tesni pa res dobro. Takole je pri meni.
1306809-DSC00005.JPG
 

Priponke

  • 1306809-DSC00005.JPG
    1306809-DSC00005.JPG
    208,6 KB · Ogledi: 525

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Igi, legenda: tebi manjka spodaj še ena "deska" z tesnilom. Spredaj daš še predpražnik, pa niti ni tako "visoko" za čez stopit, tesni pa res dobro. Takole je pri meni.

To je to
zmaga.gif


Prag mora biti dobro prelakiran, fiksira se pa lahko kar na slikonski kit. Tesnilo je tudi na naležni površini vidim.

Slišalo se bo manj, ampak zvočne zatesnjenosti seveda ne boš dosegel...ob mimohodu mične sosede na 6+cm petkah boš še vedno našpičil ušesa
smile-1.gif