veseli december v javni upravi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Torej potrebujem pomoc pri tehnicni izvedbi majhne potegavscine/šale... ker zelimo da bi nam bilo v pisarni špasno, smo prisli na idejo, da bi se poigrali s sodelavcem ki stalno uporablja slušalke. Napeljali bomo kabel po parapetu od mojega do njegovega racunalnika in potem prikljucek za slusalke v njegovem racunalniku zvezali na moj comp. No potem bodo pa sledili "prisluhi", glasba po nasem izboru itd... =)

Problem je, ker ce bo samo to, bo pogruntal da to ni glasba ki si jo je nastavil.... rabim torej nekaksno "spojko/kretnico", ki bo dopuscala, da na izhod pripeljem se en izvor in da ne odklopim primarnega vira zvoka...

kake so mozne tehnicne resitve? Mamo delavnico itd tko da to ne bo problem, samo ne bi pa rad diplomiral iz audio zadev ker vem da je tu gor gotovo nekdo ki ve odgovor iz glave.

Hvala ze vnaprej =)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
Ne rabiš nobene HW rešitve.

njegov PC line out <-> tvoj PC line in

Slušalke povežeš na tvoj PC (line out).

Potem uporabiš nek audio mixer, že tisti v windowsih je ok, in štelaš na tvojem PCju kaj pošiljaš na izhod.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Torej potrebujem pomoc pri tehnicni izvedbi majhne potegavscine/šale... ker zelimo da bi nam bilo v pisarni špasno, smo prisli na idejo, da bi se poigrali s sodelavcem ki stalno uporablja slušalke. Napeljali bomo kabel po parapetu od mojega do njegovega racunalnika in potem prikljucek za slusalke v njegovem racunalniku zvezali na moj comp. No potem bodo pa sledili "prisluhi", glasba po nasem izboru itd... =)

Problem je, ker ce bo samo to, bo pogruntal da to ni glasba ki si jo je nastavil.... rabim torej nekaksno "spojko/kretnico", ki bo dopuscala, da na izhod pripeljem se en izvor in da ne odklopim primarnega vira zvoka...

kake so mozne tehnicne resitve? Mamo delavnico itd tko da to ne bo problem, samo ne bi pa rad diplomiral iz audio zadev ker vem da je tu gor gotovo nekdo ki ve odgovor iz glave.

Hvala ze vnaprej =)

A ni bilo že dovolj igre z ministrom?
evil.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.952
9.013
113
EU
Izgleda bo tu udarna novica pri poročilih na POP-u naslednji teden.
hysterical-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Torej potrebujem pomoc pri tehnicni izvedbi majhne potegavscine/šale... ker zelimo da bi nam bilo v pisarni špasno, smo prisli na idejo, da bi se poigrali s sodelavcem ki stalno uporablja slušalke. Napeljali bomo kabel po parapetu od mojega do njegovega racunalnika in potem prikljucek za slusalke v njegovem racunalniku zvezali na moj comp. No potem bodo pa sledili "prisluhi", glasba po nasem izboru itd... =)

Problem je, ker ce bo samo to, bo pogruntal da to ni glasba ki si jo je nastavil.... rabim torej nekaksno "spojko/kretnico", ki bo dopuscala, da na izhod pripeljem se en izvor in da ne odklopim primarnega vira zvoka...

kake so mozne tehnicne resitve? Mamo delavnico itd tko da to ne bo problem, samo ne bi pa rad diplomiral iz audio zadev ker vem da je tu gor gotovo nekdo ki ve odgovor iz glave.

Hvala ze vnaprej =)

A ni bilo že dovolj igre z ministrom?
evil.gif

Tam pa nisem mel nic zraven...

HINT: ne vabi me obramba
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hint: vabi vedno sodišče
smile-1.gif
drugo pa je, kdo predlaga.

Čak, pol pa le nekaj imaš s to zadevo
smile-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Hint: vabi vedno sodišče
smile-1.gif
drugo pa je, kdo predlaga.

Čak, pol pa le nekaj imaš s to zadevo
smile-1.gif
Hint: ne dlakocepi.

V bistvu ne. Sele kasneje ko se je ze preiskovalo.