ventilator golf IV ne deluje

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
stvar je sledeča. pri golfu IV ni bil osvetljen tisti del armaturke kjer so stikala za gretje, hlajenje, ... žarnica se je menjala sedaj pa ventilator ne deluje. kaj bi bilo lahko narobe?( avto nima klime) prosim za nujno pomoč

hvala
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
nima veze z armaturno ploščo, ampak ti je šlo termostikalo na hladilniku (zelo poceni) oz. manj verjetno da ti termostat ne odpira dovolj in je motor vroč, hladilnik pa hladen - možnost "zakuhanja".
Za več informacij povej več.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik zomirp pravi:
nima veze z armaturno ploščo, ampak ti je šlo termostikalo na hladilniku (zelo poceni) oz. manj verjetno da ti termostat ne odpira dovolj in je motor vroč, hladilnik pa hladen - možnost "zakuhanja".
Za več informacij povej več.

on ima problem na ventilaciji kabine. je pa res tako cudno napisal, da ni nic jasno ....

najbrz nima mase .....
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
so verjetno iztaknili kontakt... Še enkrat razdreti armaturko...
to je res luštno
uf-1.gif
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
ventilacija v kabini ne deluje.
sploh se ventilator ne vklopi, ne hladi in ne greje. na mojem seatu sem po navodilih gledal in je varovalka za ventilator v kabini in še dve (ena za ventilator klime) pri akumulatorju. a je možno da golf ima tudi tako?
to da nima stikalo mase sem tudi slišal, a ne razumem da samo zaradi tega ker se je menjala žarnica za osvetljavo gumbov ne bi delalo.
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
varovalke ki so v vozilu so vse ok. nisem pa gledal tistih pri akumulatorju. tam se mi zdi da je tudi ena za ventilator
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik mario pravi:
varovalke ki so v vozilu so vse ok. nisem pa gledal tistih pri akumulatorju. tam se mi zdi da je tudi ena za ventilator

Pri akumulatorju je varovalka za ventilator(ja) na hladilniku.