Vegani zopet v akciji

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
Po paravojaški Vardi smo torej dobili še para-inšpekcijske enote. Se samo meni zdi, da gre tudi tu za izvajanje nalog, ki so sicer v izključni pristojnosti državnih organov? Odbor za kmetijstvo se je že sestal? Pričakujem, da bo vlada po hitrem postopku vložila predlog zakona, po katerem bi bil kaznovan vsak, ki bi izgledal kot inšpektor. :p

Sicer pa:

Bistvo aktivizma, povzeto v par besedah.
Žal aktivisti in politiki vse prepogosto delujejo v spregi. Eni drugim so "useful idiots". Aktivisti so glasni in imajo mreže, zato jih politika velikokrat aktivira za svoje potrebe, v zameno pa jim dodeljujejo proračunske bonbončke in njihova stališča favorizirajo pri sprejemanju zakonodaje.
ZKP pa vse preveč stigmatizirana in izrinjena.

Pravzaprav so vegane sedaj spravili že v svet za kmetijstvo (Matevž Jeran) tako, da dvomim, da bo kakše efekt od tega sestanka.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.533
5.511
113
029fecc71b18c4d50d3e.jpeg


 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Fak kaksni kreteni, zenske se razumem, ker pac po 30 letu nekaj morajo imeti visjega, ker so zajebale mlajsa leta in so brez otrok in veze ampak, da se deci takole izpostavljajo. No saj vidimo, da niso dedci ampak estrogena polni mlecnozobci. Vsi sivi v glavo s crnimi podocnjaki. En zrezek medium rare pa bi spremenili mnenje takoj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in B81

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Deci so zraven, ker mislijo da bodo dobili fuckat.

Imas popolnoma prav. Fantje so totalni friendzone material. In ce malo pomislis imas tega danes povsod ogromno. Ocitno posledica vzgoje, da morajo biti pridni.
A je kaksna lustna notri, ker komplet videa ne morem gledati, cim zagledam kratkolaso bajso z vijolicnimi lasmi mi tic 24 ur ne vstane. Da gremo v akcijo s seksizmom v zivo. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.025
113
Kazenska ovadba za podivjane vegane