Vegani zopet v akciji

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ja kva je s swinganjem narobe
smile-1.gif

Saj nisem rekel da je kaj narobe. Take stvari pač počnejo tisti, ki ima že sicer polno rit vsega (si ne predstavljam enega reveža, pa da bi bil vegan). Sem spadajo tudi razne bestiality variante, pa prostozidarstvo pa kaj jaz vem kaj vse še počne degenriran bugatunski folk.

Sem pa 100x raje swinger kot vegan
aplauz.gif

Goba je mislil na ples, ne na tisto, kar si mislil ti, pervert
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Nekoliko preobilen dojenček ali zelo mlad otrok je vsekakor manj v težavah kot tak otrok, ki mu resno primanjkuje določnih vitaminov, kalcija, cinka...

Lahko oa odpreš temo o zavalenjih 12 letnikih neveganih, pa bomo rekli kakšno o njih oz njihovih starših.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Mislim, da so tu-tu, če se začne vojna: mišelinkoti imajo zaloge za kake tri tedne, vegančki se bodo popasli na trati, dokler sneg ne prekrije pašnikov.
Potem so vsi gotovi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Mogoče res, ampak ko se potem pojavi otrok zaostal v rasti, ki ima resno pomanjkanje določenih snovi, se 'hec' neha.

kako da se pa noben ne spotakne ob take primerke, ki jih je mnogokrat več kot slednjih
fat-kid1.jpg


28156-fatkids.jpg


Ampak se ne, ker je teh itak večji del in je to postalo družbeno sprejemljivo da so ljudje predebeli, pa kaj če bo zaradi tega
mel težave s srcem,....

To je vredu, ker če bi kritizeral preobjedanje, bi to pomenilo da bi tudi sam moral sprrmeniti način prehranjevanja, ker pa to nisem sposoben so taki o.k., lahko pa govorim čez vegeterjance in vegane, ker oni so v manjšini, folk jih zarad tega ne mara...

Če bi pogledal zdravstveno statistiko, bi bil zgrožen, ampak si ne upaš naliti čistega vina, kot so rekli včasih...

Ko bo mati teh otrok dobila v oddaji na rtvs svojih 10 minut promoviranja take prehrane, ko bo mat tega otroka napisala knjigo o tem, kako zdravo za otroka je uživanje 5000 kalorij dnevno in bo knjiga promovirana po medijih, ko bodo prisilili vzgojiteljice, da morajo otroka hraniti na tak način itd, brez skrbi, da bodo vsi tile, ki tukaj kritizirajo, prvi ob tem skočili v zrak!
Tisti, ki vidite pa samo demokratične pravice staršev in pravice do širjenja neumnosti in zablod, ne pa tudi skrbi za otroke, ki niso vaši, boste pa tiho.

Nekaj podobnega v ZDA je tista "Honey boo boo" al kaj je že.
bonk.gif

467716-post_slo.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Mogoče res, ampak ko se potem pojavi otrok zaostal v rasti, ki ima resno pomanjkanje določenih snovi, se 'hec' neha.

kako da se pa noben ne spotakne ob take primerke, ki jih je mnogokrat več kot slednjih
fat-kid1.jpg
Posledica veganske prehrane.
grims-1.gif


(poglej na pladnje)
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
kako da se pa noben ne spotakne ob take primerke, ki jih je mnogokrat več kot slednjih
Ker so pravoverni!

Mene tudi zanima, koliko grobov je veganov, in koliko takih od holesterola.

Kot praviš, ene statistike se ne obešajo na veliki zvon....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.419
9.165
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Mogoče res, ampak ko se potem pojavi otrok zaostal v rasti, ki ima resno pomanjkanje določenih snovi, se 'hec' neha.

resno pomanjkanje česa? katerih snovi?
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Sam sem sicer zaprisežen mesojedec in nisem nikoli razmišljal, da bi okoli tega kaj spreminjal...
Sem pa pred kratkim pogledal: https://www.youtube.com/watch?v=Qi7A20SM3OI
Moram povedat, da je tipi edini do zdaj, ki me je prepričal da sem tovrstni video pogledal do konca!
Meso še vedno jem in se mu (zaenkrat) ne bom odpovedal, ampak mi je pa zgornji video malo spremenil pogled na vse skupaj!
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
kako da se pa noben ne spotakne ob take primerke, ki jih je mnogokrat več kot slednjih
Ker so pravoverni!

Mene tudi zanima, koliko grobov je veganov, in koliko takih od holesterola.

Kot praviš, ene statistike se ne obešajo na veliki zvon....
...
Bom vsakih nekaj dni pogledal, če je kaj. (sicer že zdaj vem, kako bo)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.419
9.165
113
A in D lahko tudi drugače nadomestiš, kalcij tudi. zajebali otroka z napačnim veganstvom. Kot X staršev ne vegancev.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Verjetno res, ampak od recimo 200 g beljakovin na dan človek zelo težko umre, problemi z ledvicami se lahko na precej dolgi rok razvijejo, pomanjkanje beljakovin pri 2 letnem otroku pa hitro vodi do R.I.P.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
200g beljakovin za človek je nekje max, koliko je "pametno" zaužiti in definitivno dosti preveč za otroka.