Vaši filmski junaki

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
...hahahaha, se spomnem zdej, ko sva se enkrat s frendom zmenla za eno foro in sicer sva se na avtobusu med sabo malo bolj naglas menla, da se Nicolas Cage v resnici piše Niko Kacić in da je v resnici Hrvat in potem, ko se je preselil v Ameriko, si je spremenil ime v Nicolas Cage. Folk je sam debelo gledu :valjamse:
OOO matr, dobra fora. Prebral post in letu v smehu iz stola.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Edino kar mi pade na pamet in mi je še danes všeč je Mel Gibson aka Mad Max. Pismo ta low budget film je še danes gledljiv in bolj realno posnet, kot vsa akcijska skropucala z miljonskimi budgeti zadnjih dvajsetih let.
Sicer pa nikoli nisem bil prav fan kakšnega igralca. Prav tako nikoli nisem maral tistih najbolj butastih akcij, kot je bilo že omenjeno kjer glavni lik mimogrede vse potolče z enim nabojem in nekaj udarci, njemu se pa nikoli nič ne zgodi. wtf!? A zdaj sem se spomnil še nekaj, zelo kool mi je še Robocop iz 1987.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Kaj pa junaki in junakinje iz pravih akcijskih filmov? Jenna Jameson, Silvia Saint, Briana Banks, Rocco...

Dejmo eno lestvico top 10 narest
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
ksz

Meni je Van Damme všeč zato, ker je v nekaterih filmih (predvsem v Bloodsportu, Kickboxerju in The Quest-u) naredil toliko promocije za borilne veščine. V Bloodsportu in The Quest-u je dejansko zajetih cel kup borilnih veščin, Kickboxer iz leta 91 je ena sama promocija za Muay Thai, o katerem smo zahodnjaki takrat še malo vedeli (potem pa je postal bum). Poleg tega je tip dejansko legitimate karate fajter s 3 dan iz shotokana, za katerega si upam trditi, da bi bil v svojih prime letih zelo konkurenčen v MMA-ju.

Tip še danes naredi špago in sparingira s prvaki.

Potem pa govorijo, da je tip fake ... Sploh pa tale jokica na posnetku.

Seagal je bolj vprašljiv ... njega so že nekajkrat zasačili pri laži. :fredi: Kao prvi zahodnjak, ki je imel svoj dojo na Japonskem. :)

Današnje borbe, ki pa so mešanice vsega možnega, zame niso borilne veščine. Martial arts kot umetnosti bojevanja (po Bruce Lee-ju) so danes v filmih izgubile svoj pomen. Na tisoče metkov imajo pa v svojih puškah npr. v Expendables, so zame :poreden:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113

Tule se je pa verjetno belo že močno vleklo. Bogi fant. Bipolarna motnja pa tak atlet. Bi nas pa verjetno še danes večino tu gor hitro spravil spat. :D

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
stan in olio sta najboljši par
ali pa Pierre Brice, tudi ze omenjen Charles Bronson