Vaši filmski junaki

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Imate kakšne filmske junake, ki ste jih posebej radi gledali? Iz npr. akcijskih, borilnih ipd. filmov. Ki ste jih radi spremljali še kasneje in katerih filme še danes radi pogledate? Če zožamo ... kateri vam je najljubši fighter izmet filmskih igralcev? :)

Da načnem:
1. JCVD
2. Seagal (čeprav nerad priznam)
3. Gotovo

JCVD mi je torej daleč najboljši junak akcijskih filmov, za katerega mislim, da je naredil ogromno za promocijo borilnih veščin, ima svojevrstno izjemno tehniko in še danes rad pogledam fajte iz Bloodsporta, Leonhearta in Kickboxerja. Kapo dol temu možaku!

Pa vi?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sigurno so bili. Švarci, Sly, Jcvd, Mel Gibson, Kurt Russel, Vin Diesel, Tom Cruise... itd. Ampak na povdarku, so bili.... Sedaj so mi vsi ti filmi malo neumni, vso tisto brezvezno streljanje....100 folka strelja na gl. junaka, pa ga ne zadene, on pa z enim nabojnikom postreli 200 lumpov. Leta naredijo svoje...sedaj so mi pac vsec bolj komedije in filmi z neko vsebino za razmisljat
Will Ferrell mi je cist odbit v kakih komedijah...enostavno, ima ze tak siht, da se rezis, v bolj resnih pa kak DiCaprio, ker se res posveti vlogi, pa George Clooney
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
O šit, se grem hitro skrit v klet, ker ze nekaj slisim pred vrati....upam, da se me usmili....neeeeeeee £%##÷%*&&^%aaaaaaaaaa&$¥¥¥&^
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in McGiver

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Bruce Lee oz. po domače jugoslovansko brusli.:cool:

Njegovi filmi so me (pa ne samo mene) toliko zmotivirali, da sem prilezel kot mladinec do rjavega pasu v yugokaju, to je bila yu verzija shotokana..:cool:
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
seagal zaradi aikida. ampak...ko si starejši, vidiš, da tudi aikido ni vsemogočen :) drugače pa ja, v mladih letih obvezno švarci in stallone. pa lundgren. in njihovi neomejeni magazini streliva, hehe. potem pa van damme, a tudi njegovega stila se pač naveličaš. kaj češ, starejši postajaš, druge stvari imaš raje...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Vcasih se dam v njihovo kozo, pa se zamislim, da bi jaz igral take vloge...pa to moras dobesedno bit glup, pa kr neki brezvezne akcije, pa 1000 metkov v pistoli, pa v zadnji sekundi laufas pred eksplozijo in delas neke grimase in te eksplozija odnese dlje od Peterke in druga eksplozija dlje od Prevca in potem se se sfajtas s 123 fajterji in jih vse zmlatis...ja, ja...vem....$$$$$$$$$$$
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in map

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.338
113
Moj fotr je to tok rad gledal... Se raje westrne oziroma "kavbojke". In jaz z njim. Nostalgija me daje pa za dvema iz akcijskih filmov. Bruslija ste že omenili, pa se Bud Spencer. Toj tko. Da šaltam po tvju pa tole igra, bi najbrž kar pustila pa gledala do konca.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
bud in terrence, to sta bila carja. V našem času je bil še rambo, pa miami vice tipa. Seveda pa arnold v par likih - comandos, predator itd. mal je še vskočil mel gibson in bruce willis. Potem pa se počasi konča.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.901
4.956
113
Vcasih se dam v njihovo kozo, pa se zamislim, da bi jaz igral take vloge...pa to moras dobesedno bit glup, pa kr neki brezvezne akcije, pa 1000 metkov v pistoli, pa v zadnji sekundi laufas pred eksplozijo in delas neke grimase in te eksplozija odnese dlje od Peterke in druga eksplozija dlje od Prevca in potem se se sfajtas s 123 fajterji in jih vse zmlatis...ja, ja...vem....$$$$$$$$$$$

Pismo, ja kaj pa imamo danes? Marvelove (pa to dobesedno) risanke, 100 nekih glupih serij, potem pa se konča. Doma me čaka še za pogledat Game night, to pa je zadnji film ki sem ga dovnloudnil, pred tem pa kake pol leta nič. Ker enostavno ni nič pametnega za pogledat. Še stik z Vojno zvezd sem izgubil...Vem da je kar nekaj kao dobrih dram, ampak drame me nekako ne pritegnejo, ker da grem zamorjen spat, hvala lepa.

Po drugi strani pa lahko vse dele Die Hard gledam za vsak božič brez problema. Zdaj ali sem že tako star, ali pa je enostavno zmanjkalo idej.

Prdvšerajšnjim je bil na TV Terminator 3, in sem ugotovil, da sem že pozabil o čem se gre. To bo naslenji film ko ga dolpotegnem, in spet obudim spomine ... :)
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
to sam pomen da si star. Verjetno je bilo tudi tvojemu fotru Die Hard kr neki, ko se je on takrat tvojih let po hostah strelov ...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
a si ti zapomnil kakšno legendarno enovrstičnico od vseh marvelovih filmov skupaj? verjetno ne... pa brez googlanja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
okej eno vem...what is your superpower. Ironman:" I am rich!". pa se počas konča.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Silvi, Švarceneger, Bruce Vills, nerad priznam Brat Pit, Keanu Reeves, Jim Carrey, Will Smith, Denzel Washington, Samuel l jackson, Dwayne Johnson,
Nicolas Cage,
Pamela, Sharon Stone, Zeta Jones Catherine, Lucy Liu
Vann Dame mi ni nikol sedu.
Potem ša še Dicaprio, John Wayne, Harrison Ford
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...hahahaha, se spomnem zdej, ko sva se enkrat s frendom zmenla za eno foro in sicer sva se na avtobusu med sabo malo bolj naglas menla, da se Nicolas Cage v resnici piše Niko Kacić in da je v resnici Hrvat in potem, ko se je preselil v Ameriko, si je spremenil ime v Nicolas Cage. Folk je sam debelo gledu :valjamse: