Vaše tipkovnice

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Jaaa, tooo - klasična bela
grin1.gif
- vrgel proč, zelo kmalu.

lp
Peter
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Doma imam eno 10 let staro Mitsumi, čisto klasične oblike, z DIN priključkom, priklopljena preko adapterja DIN=>PS2 :)

V garaži na file&download serverju pa je Acerjeva iz leta 92. Pogrešam windows tipko.

Te, ki imajo home/del/insert/pgup tipke zmešane, me pa razpizdijo. Hočeš pritisnit home, pa se ti računalnik ugasne, ker si našel kakšno power tipko
smile-1.gif


Aja, miši imam tudi še take na kuglco.
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
jaz sem si kako leto ali dve nazaj nabavil Logitech UltraX - laptop tipke ... predvsem zato, ker so tišje ... jaz sem zadovoljen z njo

131-l.jpg

imam isto
grin1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Citat:
Uporabnik alcazar pravi:
Imam eno noname - BTC tipkovnico. Super tipkovnica za male pare.

p10s.jpg

Tele tipkovnice so zakon. Sem bil doma tako zadovoljen z njo, da smo še v službi nabavili enake za vse programerje.
wink-1.gif
 

Ericssony

Pripravnik
2. sep 2007
210
0
16
Letos sem zamenjal prejšnjo Microsoft Natural Kayboard Elite z novo Natural Keyboard 4000. Cena okrog 50€.
4000.jpg
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
evo, moja je pa čist podobna alcyx-ovi. Zaenkrat vse dela bp (pomoje zdej teče sedmo leto). Ej, pa eno vprašanje za vas, ki ste v tej mašineriji nekoliko bolj doma kot jaz (pa brez smeha plis
wink-1.gif
). Kako nej se lotim čiščenja tipkovnice, ne da bi jo pri tem nepovratno razstavila (sej veste...babe, elektronika..). Sej, kolikor se da, jo spucam s cunjo, potresem kakšne smeti ven, ampak to ni to in mi gre vse bolj na živce. Kak nasvet?
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Jaz sem najprej naredu eno fotko tipkovnice, da sem potem znal sestavit nazaj. Pol pa vse tipke ven pobral, jih dal v vodo s čistilom in jih malo "podrgnil" z gobo. Obrisal tudi tipkovnico, posušil tipke in sestavil nazaj. Te "nove" pa po enem letu še nisem čistil in je čista kot prvi dan (ok, ne za bakterije
grims-1.gif
), pa čeprav je bela.
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Tole uporabljam ze 1 teden:

wiredkeyboard200.gif


indexherowireles.png


Super se tipka.. zelo dobra odzivnost.. da ne omenjam kako malo prostora zavzame!

p.s. Deluje na MACu in PCju!
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jst tut tuhtam, da bi vzel eno za Mac in Win.

Gledal sem Logitech S530 pa Logitech Desktop Wave.
Ko sem jih pogledal v zivo je S530 odpadla, ker je res plastik fantastik. Desktop Wave se mi zdi pa full vsecna in me mika, da bi jo nabavil.

Ta nova Apple je res "fensi", sam wired je 53€, wireless pa 85€ (s tem, da recimo sploh nima numericnega dela tipkovnice), pri Logitechu pa dobis se misko poleg za isti denar.

Tko da zaenkrat tipkam na oba laptopa, poleg mam pa eno klasicno crno logitech opticno misko.
smile-1.gif
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
Citat:
Uporabnik bsa pravi:
Tole uporabljam ze 1 teden:





Super se tipka.. zelo dobra odzivnost.. da ne omenjam kako malo prostora zavzame!

p.s. Deluje na MACu in PCju!

tako mam tut jest
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Imel to, oz jo moram peljat na servis. Barva se lusci
bonk.gif


logitech-g15.jpg



Zamenjal sem jo z:

razer-tarantula.jpg


Spodnja ima ta nizke tipke [laptop kao], dojame 10 pritiskov naenkrat, se lepo sveti [bomba za prah pa prstne odtise, NOT] in zaenkrat sem zadovoljen z njo..
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik stilo pravi:
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
jaz sem si kako leto ali dve nazaj nabavil Logitech UltraX - laptop tipke ... predvsem zato, ker so tišje ... jaz sem zadovoljen z njo

131-l.jpg

imam isto
grin1.gif

me too
cheer.gif
..Zakon tipkovnica...vredna svojga dnarja
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Imam takšno tipkovnico, vendar mi je črka "č" začela štekati.
Moram jo bolj krepko pritisnuti,
Imaš podobne probleme?
Drugače je OK. Odlična za zvečer pisati položnice prek klika.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ne nimam nobenih problemov, se mi zdi zelo kvalitetno narejena.

Podoben problem kot je tvoj, se mi pa je zgodil pri eni drugi slim tipkovnici (Vivanco) in tudi pri prenosniku HP.