Vaše mnenje, moški..

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ja












2 okol kepe
evil.gif


a se javš?

majč
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
bzz bzz kakršne tipe iščeš, take dobiš. dokaz za to imaš pa pred nosom, samo spregledat morš

ja ja imam pred nosom vas zajce, še en dokaz v podkrepitev teh mojih trditev...včeraj sredi ljubljane me pecajo bosanc, dva američana pa en šved...
bonk.gif


S L O V E N C I = Z A J C I

majč

Mogoče pač Slovencem nisi preveč všeč, da te pecajo Bosanec(?), dva, ki se izdajata za Američana in "Šved".
evil.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ne, samo zoprne ste mi ženske ko nekaj javkate na forumu nad tipi medtem ko pa je problem dejansko (večinoma) v vas samih. Glavno da pljuvate po nas.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Nadgrajujem temo...
Opazila sem tudi, da dosti moških na chatih reče, da so na chatih samo zaradi zabave in krajšanja časa, medtem ko njihovih ljubljenih partnerk ni doma, ter da so neizmerno srečni v svojih zvezah, ampak RES srečni. Tak laže kot pes teče.

Namreč, še vedno se je izkazalo, da s(m)o po nekaj vrsticah le prišli do resničnega vzroka njihovega obiskovanja chatov, kakor se je izrazil neki moj sogovornik, nikoli ne veš ali je nekje nekdo še boljši od partnerke, ki jo ima.
10.gif


Nimam pojma kako se ženske obnašajo, saj ne chatam z njimi, a taki tipi mi gredo na bruhanje.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
Nimam pojma kako se ženske obnašajo, saj ne chatam z njimi, a taki tipi mi gredo na bruhanje.

Takemu tipu samo rečeš naj svoji ženski reče da ji pošiljaš sožalje in tako končaš pogovor. Po takih tipih pa mate pravico pljuvat
uf-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Dej Spirit ne jamri k te mam že pouhn kufr od kar si samski tle sam nabijaš po forumu in ti si tisti k pluvaš po nasprotnem spolu (enga sem upam že pomirila glede tega). Ko boš nehu ženske predalčkat boš mogoče bolj skuliran in neobremenjen. Jaz sem napisala sam to kar se v resnic dogaja...tujci so na počitnicah in so sproščeni, možno da so doma tud tko zategnjeni ali še bolj (čeprav za unaga bosanca nisem šur
evil.gif
) v glavnem vse je v vaših glavah, predsodki, izkušnje...pol se pa nabere.

Še nagradno vprašanje zate:
Kolikokrat si zdej, odkar si samski, poskušal lepo ogovorit kakšno bejbiko, ki ti je bila všeč?


majč
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ti bom odgovoril ko boš sama odgovorila najprej na moje vprašanje še od prej.



..sicer pa, jst te mam tut zlo rad od takrat dalje, tko da mava vsaj nekaj skupnega
grims-1.gif


Glede predalčkanja si pa ti čisto drugačna - ti ne predalčkaš, ti kar vržeš VSE v en in isti koš. Slovenci smo zajci.



Btw-1: Jst ne pljuvam po vseh v nasprotnem spolu medtem ko boš ti kmalu dobila posebno titulo na ta račun.

Btw2: kaj je za nagrado?
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Če bi bla bejba kolikor toliko vredu, potem tip sploh cajta nebi imel okol gledat, ker ona bi bila doma zaposlena z njim in ne nekje v kakšnem centru s kolegico...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
@Cebelica:
Ah dej no dej...očitno si preveč vase zagledana pa te slovenci prec na ignore damo, zdej pa tukaj jokaš da te sam tujci pecajo. Itak! Oni te bojo povaljal pa šli domov. Če bi pa to bil slovenc bi te moral pa prenašat
evil.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Če bi bla bejba kolikor toliko vredu, potem tip sploh cajta nebi imel okol gledat, ker ona bi bila doma zaposlena z njim in ne nekje v kakšnem centru s kolegico...




Jerry, Jerry, Jerry!





"Ti si kriva da sem te prevaral, ne jaz!"
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
bzz bzz kakršne tipe iščeš, take dobiš. dokaz za to imaš pa pred nosom, samo spregledat morš

ja ja imam pred nosom vas zajce, še en dokaz v podkrepitev teh mojih trditev...včeraj sredi ljubljane me pecajo bosanc, dva američana pa en šved...
bonk.gif


S L O V E N C I = Z A J C I

majč

vidm da nisi pomisnla, da mogoče pa nisi vredna pecanja
bonk.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Eee, če boš čičala pa čakala da kkšn lepotec mim pride, lahko (sicer bognedaj) čakaš tud v nedogled. No, ja, konckoncev si pa tudi zajci si včasih lahko privoščimo kakšen dan off.



Mater ste zahtevne babnice, same pa nič ne naredite
grin1.gif
??? Saj ste ja dandanes tako emancipirane ovo-ono, svega i svašta...



P.S.: Ne me tepst
evil.gif
...
 
Nazadnje urejeno: