V Mariboru pretepli sodnico

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Ti si še zmeraj pri policiji? Imam v spominu da si enkrat pisal da si zaključil v policiji.
Verjetno sem napisal da nisem vec v uniformirani policiji...

Pa lahko je blo kdaj napisano da sem “zakljucil”... v smislu da se ne sekiram vec in da probam sam oddelat siht, in ko ga je konec se posvecam privat projektom.

Sem bil pa lani ze skoraj zunaj, samo se pol nismo do konca zmenili z eno firmo.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Res je - zločincu, oz. obdolžencu, maksimalno skrivajo identiteto.
Žrtev pa takoj na tapeto!
Bolano...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Pa še eno ustvarijo. Če prav razumem, po netu limajo slike enega, ki nima nič s tem in ga povezujejo z enim hujših zločinov možnih. Pač ker mu je enako ime, pa Google najprej njega ven vrže...

s tem, da ko berem članek, spet na široko, kaj se je zgodilo, na hitro, da ta ni ta prav, opravičila nobenega. Tukaj pa res mislim, da si ga zasluži. Niti ne zahteva veliko.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pojavljajo se slike dveh oseb. Ena je v medijih, drugo pa tudi verjetno, tukaj jo je limal endvatri

V Sloveniji je 72 oseb Andrej Horvat, kar je po pogostosti na 22 mestu.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
To je od nekdaj možno, pač lafrajo nam vse sort, da smo zaposleni. Ampak tudi če je partner, ta Andrej Horvat, ki ga lincajo zdaj mediji in posledično cela krvi željna Slovenija zraven, ni ta prav Andrej Horvat. Kot rečeno jih je 72 v Sloveniji.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Še nekaj.
Nihče ni kriv, dokler mu krivda ni dokazana. In prav zato nekoč profesionalne novinarke hiše in tudi policija niso objavljali imen, ampak samo začetnice. Dandanes je pa itak vse žuta štampa.