v KC so prepovedali cokle

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Pa ti sam podaj kako tečejo zadeve v KC. On je podal LEK, ti pa ki si tako "pameten" pa nam laikom razloži kako tečejo zadeve. No daj, nestrpno pričakujem.
smirk-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Pa ti sam podaj kako tečejo zadeve v KC. On je podal LEK, ti pa ki si tako "pameten" pa nam laikom razloži kako tečejo zadeve. No daj, nestrpno pričakujem.
smirk-1.gif

Ja... on je podal privatno podjetje in ga primerjal z nečim javnim. Torej, če bi on napisal, da je v leku dobil 2.000€ 13 plače bi to pomenilo, da tudi tisti v KC dobijo 2.000€ 13 plače? Primerjal je neprimerljivo oz., da se izrazim drugače: naredil je neumno primerjava.

Žal mi je vseh vas, ki v vsem vidite neko zaroto. Mora vam biti res težko živeti!
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:
spet bo en pokasiru velik dnar....stare cokle v smeti potem pa izbrati ponudnika za nove, pa sproti še v svoj žep mal € nanest

Ti resno misliš, da jim bolnišnica kupuje cokle?
Poglej si prispevek.

do sedaj nisem kupil niti enih.vedno jih dobim od bolnišnice.dobimo katalog z cca 20imi modeli ki so primerni in potem izberem model in barvo ter številko
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Pa ti sam podaj kako tečejo zadeve v KC. On je podal LEK, ti pa ki si tako "pameten" pa nam laikom razloži kako tečejo zadeve. No daj, nestrpno pričakujem.
smirk-1.gif

Ja... on je podal privatno podjetje in ga primerjal z nečim javnim. Torej, če bi on napisal, da je v leku dobil 2.000€ 13 plače bi to pomenilo, da tudi tisti v KC dobijo 2.000€ 13 plače? Primerjal je neprimerljivo oz., da se izrazim drugače: naredil je neumno primerjava.

Žal mi je vseh vas, ki v vsem vidite neko zaroto. Mora vam biti res težko živeti!

Si prebral post pod sabo? Kdo zdaj težko živi smartass.
hysterical-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Pa ti sam podaj kako tečejo zadeve v KC. On je podal LEK, ti pa ki si tako "pameten" pa nam laikom razloži kako tečejo zadeve. No daj, nestrpno pričakujem.
smirk-1.gif

Ja... on je podal privatno podjetje in ga primerjal z nečim javnim. Torej, če bi on napisal, da je v leku dobil 2.000€ 13 plače bi to pomenilo, da tudi tisti v KC dobijo 2.000€ 13 plače? Primerjal je neprimerljivo oz., da se izrazim drugače: naredil je neumno primerjava.

Žal mi je vseh vas, ki v vsem vidite neko zaroto. Mora vam biti res težko živeti!

Si prebral post pod sabo? Kdo zdaj težko živi smartass.
hysterical-1.gif

Kaj želiš povedati? Če te prav razumem si še vedno ti tisti, ki v vsem vidi zaroto. In takim verjetno ni lahko živeti, saj ste vedno z nečim obremenjeni.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Brez zamer, ampak izgleda, da si praktično slep. Ali misliš, da kdorkoli od zaposlenih v javnem zdravstvu kupi cokle ipd. obutev s svojim denarjem?

Izgleda, da je zopet nekdo našel nek butast razlog, zakaj naj bi cokli bili neuporabni oz. nevarni za medicinsko osebje in bo na ta način prodal x kosov "primernejše" obutve javnim zdravstvenim zavodom, seveda pa jim tega ne bo prodal pod ceno temveč po (verjetno) vsaj 2x-ni (a zdej že kej štekaš?).
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Brez zamer, ampak izgleda, da si praktično slep. Ali misliš, da kdorkoli od zaposlenih v javnem zdravstvu kupi cokle ipd. obutev s svojim denarjem?

moja mati je medicinska sestra in si sama kupuje ubutev za službo
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Moja mati je delala v UKC in je vsake toliko (zdej ne vem več, ali 1x letno ali pa 2x) dobila cokle ali pa tisto malenkost povišano obutev z peto iz plute. To je plačal UKC, ni se pa mogla izmišljevat. Kar so ponudili, vzemi ustrezno številko, in to je to. To je dobila še pred štirimi leti, po tem je pa šla v pokoj
cheer.gif
.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Delam v UKC Ljubljana in tudi pri nas si obutev kupujemo iz svojega denarja. (kupim pač tisto, kar mi je všeč in udobno)
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Delam v UKC Ljubljana in tudi pri nas si obutev kupujemo iz svojega denarja. (kupim pač tisto, kar mi je všeč in udobno)

In kar nekaj, ki jih jaz poznam delajo/so delali v UKC LJ in vsi kupujejo iz lastnega denarja.
 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
ksz.

Tudi moja starša (oba v UKC) si/sta si / sama kupujeta cokle;
ne gre za klasiko - lesene,... ampak za kombinirane - guma, les,... s pregibom itd... Scholl itd...
ene sem sunil fotru - moje noge so ploskale od veselja. Žal so po treh letih guncanja razpadle.

Gre pač za še eno pogruntavščino nesposobnega vodstva UKC; tako kot so pred leti ukinili malice ekipam v operacijskih, pa novi onko,..; da ne bo pomote - malica so bile žitove žemlje in alpsko mleko; danes delajo lačni (ni časa it ven...).
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
matr pol smo mi res lahko veseli da nam naša bolnišnica priskrbi vse tako kot mora.vsako leto 50% novih uniform in vsako leto nova obutev iz kopitarne
cheer.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Pravkar sem v garaži poiskal staro haljo iz prejšnje firme, ker imam tisto od UKC že čisto strgano novo pa čakam že 7 (sedem) let! Sej medicinci dobijo vsak dan oprano in speglano ostali pa
ne-ne-1.gif

Mi je bilo že kar malo nerodno, če sem imel kakšne opravke na oddelku
redface-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Pri nas firma casti obutev vsake 2 - 3 leta, samo ti nobena obutev ne zdrzi tako dolgo. Zato si kupujemo vecinoma sami, ampak tudi vodilnmim dol visi, lahko tudi bos hodis ce hoces
wink-1.gif
Nihce nic ne tezi.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Ah, sej so že prepovedane, pa kupujejo si jih tud sami, tk da zarad tega verjetn nau nobene zapore
nahrung002.gif