V Indiji ubili Osamo bin Ladna

_Matej

Pripravnik
8. dec 2007
383
4
18
Gorenjska
V Indiji so pokončali slona, ki je poteptal kar 11 ljudi, med ljudstvom pa se ga je oprijelo ime Osama bin Laden.
Slona so gozdarji in policisti izsledili na območju Jharkhanda in ga ustrelili. “Osama je končno ubit. Uporabili smo 20 metkov,“ je povedal vodja območne policije Ravi Ranjan.
vir
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
ahahaha dobri ste...

sem se dobro nasmejal za lahko noč heheh

nahrung002.gif
:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
me zanima kako bi sloni ljudi poimenovali, k jih ubijajo zarad oklov?

in kaj če je ubil 11 ljudi? kok so pa ljudje slonov pobil?

zanč je bila prov ena oddaja, zakaj se slonom tkole zmeša! in je glavni faktor, veste kdo? ugante...

sloni so zelo inteligenti in čustveni, tko da mislim, da je tole Osama čist namerno naredu....
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Baje je vse več slonov brez oklov. Ker tisti, ki že tako ali tako nimajo oklov oz. imajo majhne, preživijo (niso zanimivi za lov) in potem ta gen prenašajo naprej.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
jah sej.... starejšim se pa še meša, zaradi grdega otrošva...
pa sej bojo hmal pomrl, pa bo pol mir na zemlji...

Matr, kakšne zveri nas obkrožajo!
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Čudno to razmišljanje, da so sloni (ter druge živali) samo miroljubna in nedolžna bitjeca. Prižgi animal planet, pa boš videl, da so lahko tudi brezčutni prasci tako kot ljudje.

Me zanima kaj bi rekel, če bi ti ta slon pomendral pol hiše in še pol družine samo zato ker ima slabi dan in ne najde hrane.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
jah ne vem a ne, sej nisem reku da so miroljubna in nedolžna bitja! ampak, pišuka, sej to je divjina, ne pa zivalski vrt! Cudno je razmišljanje, da bi se nas morale živali bati in se nam skoz umikati!

Kako bi se počutu? ne vem, verjetno ne dobro, ampak bi se mogu sprijaznit... sej če mi njih pobijamo, zakaj ne bi še oni nas? In tile napadi slonov so se začeli pojavljati zadnje čase, ko so tiste generacije mladičev, katere so izgubile cel trop zarad oklov odrasle in sedaj se jim meša, ker niso imeli prave vzgoje. So kot banditi... isto kot pri človeku! Sej tud človek ne odraste v normalnega človeka, če nima starejših za vzor in vzgojo...

vem, čudno razmišljanje... sem že od dostih slišal, ampak to pač razmišljam! Nismo sami na tem svetu!
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Kako misliš se je počutil slon, ko so prišli ljudje, posekali njegov življenski prostor in si tam postavili svoje hiše?