uvoz avta iz ZDA?

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
dolar gre dol, ce je kdaj je zdaj cas za kaksen velik ameriski SUV ali pa mogoce kaksnega mustanga ....
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Maš kakšne linke in pa veze za prevoz?
Sam že nekaj časa premišljujem, da bi si nekaj čez lužo prepeljal. Do sedaj večinoma brskal po revijah a spletne povetave bi bile dobrodošle!
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Se nas par nabere, pa zakupmo en kontejner (Prevoz ZDA-EU). Notri grejo baje trije normalni avti, za SUV pa ne vem...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Se nas par nabere, pa zakupmo en kontejner (Prevoz ZDA-EU). Notri grejo baje trije normalni avti, za SUV pa ne vem...

pred leti bral en clanek na internetu, da je v texas-u cel kup visokocenovnih avtomobilov, ki so bili izplacani s strani ameriskih zavarovalnic in ne morejo biti vec registrirani v ZDA. ti avtomobili se kupujejo s strani bogatih mehicanov in evropejcev. na slikah so bili avtomobili visjega cenovnega razreda (predvsen SUV-i) ameriske in japonske izdelave po relativno nizkih cenah. spomnim se serije lexusosv, mislim da model RX-300, novih, ki so bili v vodi (baje samo 30cm, torej voda ni prisla niti do karoserije
grin1.gif
) , zavarovalnica jih je izplacala in prodajali so se za 40% njihove trzne vrednosti.

en podoben clanek je bil par let nazaj tudi v delu ali dnevniku, ampak mi ga do sedaj se ni uspelo izslediti.

kar se tice prevoza, fantje imajo veze na obeh straneh luze (tudi uporabniki mobisux-a in alterja), vse ostalo je samo papirologija. avtomobili pridejo v hamburg ali roterdam, vse ostalo naprej mislim da ni vec problem. edino kar ne vem je carina oziroma davek na tak avto ....
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

@VSI: ze 3x sem na tem forumu omenil da na avtomobilizem.com imate enga slovenca ki zivi v usa in se ukvarja stem,imate tudi dolgo temo ki jo lahko preberete da vidite kako se splaca avte sem pripeljat(kontejnerji)

PS. sem sel poiskat link TEMA
 
Nazadnje urejeno:

mrxjs

Pripravnik
14. okt 2007
105
0
16
Ha ha ha ha!
Berem topic na avtomobilizmu in je vmes link na prodajalca vozil Luxury Motors, ki prodaja pod luksuz tudi Saabe. Kdo bi si mislu, da je lahko Opelova tehnologija pod drugo značko luksuzno vozilo, ki gre poleg Bentleya, Bugattia, Lamborghinia ...
hysterical-1.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik mrxjs pravi:
Ha ha ha ha!
Berem topic na avtomobilizmu in je vmes link na prodajalca vozil Luxury Motors, ki prodaja pod luksuz tudi Saabe. Kdo bi si mislu, da je lahko Opelova tehnologija pod drugo značko luksuzno vozilo, ki gre poleg Bentleya, Bugattia, Lamborghinia ...
hysterical-1.gif

Opelova? Prej General Motorsova.
grims-1.gif

GM tehnologija pod blagovno znamko Chevrolet/Daewoo je za reveže.
GM tehnologija pod blagovno znamko Opel je za srednjo klaso.
GM tehnologija pod blagovno znamko Saab je pa za bogatune.
Vse je v marketingu.
aplauz.gif


Ogo
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

@VSI: ze 3x sem na tem forumu omenil da na avtomobilizem.com imate enga slovenca ki zivi v usa in se ukvarja stem,imate tudi dolgo temo ki jo lahko preberete da vidite kako se splaca avte sem pripeljat(kontejnerji)

PS. sem sel poiskat link TEMA

Super ... ***** podeljene. Sam še pravega za pravo ceno moram poiskati.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
Citat:
Uporabnik mrxjs pravi:
Ha ha ha ha!
Berem topic na avtomobilizmu in je vmes link na prodajalca vozil Luxury Motors, ki prodaja pod luksuz tudi Saabe. Kdo bi si mislu, da je lahko Opelova tehnologija pod drugo značko luksuzno vozilo, ki gre poleg Bentleya, Bugattia, Lamborghinia ...
hysterical-1.gif

a če ti povem, da Porsche Slovenija prodaja tudi škode, se boš verjetno poscal od smeha
grims-1.gif