USPOSABLJANJE ZA RAVNANJE S FFS

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Vse je enostavno kot pasulj...... Je pa problem, če gre kaj po zlu..... takrat odgovarjaš na polno z vsemi sankcijami in kaznimi. Nekatera FFS zo zelo nevarne kemikalije in s tem se ni za šaliti....... Z opravljeni izpitom FFS te pač država obravnava kot nekoga, ki je 100% poučen o vseh škodljivih vplivih na ljudi, živali, rastlin in okolja FFS. FFS niso šala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Predavanje je vsaj zame več kot super.
Kot pri marsikateri drugi stvari ,ko misliš da obvladaš , potem pa spoznaš koliko je še enih novih pomembnih informacij..


Me pa zanima ali obstaja ,kar sigurno obstaja,kakšen android app za izračun koncentracij,vode,površine za ffs ,lahko tuj ali slovenski. Nekaj v smislu kot je spletna stran ivr.si ?? Hvala
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.358
113
Fito info ima marsikatero informacijo. Za večje škropilnice pa imam jaz od Lechlerja aplikacijo, ki ti glede na tip šobe in hitrost izračuna pritisk.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Sam sem bil itak prepozen (kot ponavadi), tako, da smo brez pušpanov po novem. Sem pa probaval s celaflor samo verjetno prepozno.
Celaflor Careo? (ne Celaflor od Substrala)
Iščem ga za lovorikovce, ki jih grickajo rilčkarji. Carea ne dobiš več brez FFS (pred nekaj leti sem ga), FFS izpitov pa se sedaj ne izvaja..
Če imaš koncentrat, ga odkupim (pršilo sem ravno porabil).