Usnjene rokavice

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
V Kijevu sem jih izgubil. Zdaj pa iščem črne ali temno rjave mehke usnjene rokavice z dlako navznoter, ki ne drsijo na volanu! Imam še dva para, pa mi volan drsi v njih in raje ne vozim z njimi. Potem me pa zebe.

Gledal sem nekaj po trgovinah pa takih nisem videl. Vse rokavice so nekam pretrde. Jih je kdo kje zasledil?
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
V ljubljanski Nami imajo zelo veliko izbiro več ali manj kvalitetnih in mehkih usnjenih rokavic (jaz sem si jih glih v tem tednu kupila) in sem med drugim zasledila tudi take od znotraj dlakaste, ampak ženske. Najbrž pa imajo tudi moške. Če ti Nama ni preveč od rok, pojdi pogledat ali jih pa pokliči.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Emporium BTC

Zraven Pal Zilerija.

PTC Diamant BTC spodnja etaža, imaš tudi eno trgovino z usnjenimi izdelki, se ne spomnem imena, mislim, da je slovenska.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
spar:) hecno se sliši, sam lani sem jih jst tam kupu tudi za vožnjo v hladnih dneh:)
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Kateri Spar?

Glede Emporiuma... Mehke rokavice imajo, vendar so ali brez podloge ali pa z volno. Imajo tudi rokavice z dlako, ki pa so že tako debele in trde, da niso več uporabne za vožnjo.

V sosednji stavbi (PTC Diamant) ima trgovina Urko enake rokavice, kot jih vidiš v Emporiumu, le da so polovico cenejše. Vsaj nekaj.

Šel sem tudi v Namo pa je izbira spet podobna, cene pa na nivoju Emporiuma (okrog 60 €). Jaz bi pa samo rad tanke in mehke rokavice z dlako.
frown-1.gif
Bom zgleda še iskal.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Ne vem, koliko ti je to opcija - v Trbižu (Italija, takoj čez mejo pri Ratečah) na placu prodajajo rokavice iz zajčkove kože po okrog 30 EUR. Tista dlaka noter je res mehka in topla - ne vem pa, če bi jim rekel ravno šoferske. Dlaka jih naredi debelejše, kot bi si za odličen oprijem violana želel.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
bil danes slučajno v sparu v city parku in nimajo takih da so kosmate notri.