USB polnilna postaja

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Ker se je pri hiši nabralo kup "šare" katera potrebuje USB polnjenje (2x tablica, 3x telefon, 2x smart watch,.....), pa vsaka stvar zahteva svojo vtičnico, sem razmišljal o nakupu ponilne postaje (ne USB razdelilca).

Ponavadi več kot 3-4 stvari ne potrebujem na kablu, tako da bi neka polnilna postaja z 5 porti bila več kot zadosti.
Kitajčki prodajajo na kilograme tehle polnilcev, vendar bi vseeno raje nekaj kvalitetnega, da ne bodo baterije prehitro hin....

Uglavnem, ima kdo kak nasvet, praktično izkušnjo,.....

TNX
 
  • Všeč mi je
Reactions: tobacco

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Ker se je pri hiši nabralo kup "šare" katera potrebuje USB polnjenje (2x tablica, 3x telefon, 2x smart watch,.....), pa vsaka stvar zahteva svojo vtičnico, sem razmišljal o nakupu ponilne postaje (ne USB razdelilca).

Ponavadi več kot 3-4 stvari ne potrebujem na kablu, tako da bi neka polnilna postaja z 5 porti bila več kot zadosti.
Kitajčki prodajajo na kilograme tehle polnilcev, vendar bi vseeno raje nekaj kvalitetnega, da ne bodo baterije prehitro hin....

Uglavnem, ima kdo kak nasvet, praktično izkušnjo,.....

TNX
Tudi jaz bi si moral omislit, kot je zgoraj opisano. :)
Eni prisegajo na znamko Anker
Tudi jaz prosim za nasvet, izkušnjo, .....
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
313
20
18
Pri nas doma imamo sledečega Anker-ja KLIK in zadeva deluje b.p. Tudi več priklopljenih telefonov oz. tablic istočasno napolni in se pri tem sploh ne greje pretirano. Na mojem P20 sicer ne deluje SuperCharge, samo napolni pa vseeno dokaj hitro. Če kdaj rabiš hitro polnjenje pa pač vzameš originalni polnilec. Naj bi podpiral Qualcomm Quick Charge 3.0, če imaš seveda primerni telefon. Lahko pohvalim, edino cena je zdaj dokaj visoka, sem nabavil za black friday za cca. 25 EUR.
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Sem se na koncu odločil za TEGA. Sicer ni 3.0, ampak za moje potrebe bo vredu. Cena je pa tudi zelo primerljiva z Amazon.de.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
TALE tudi ne izgleda slab.
Mam doma. Super zadeva. Kupil sem ga za tamalega ko bo šel na faks, pa bo lahko še MB air gor filal. Sem ga pa pri nas v eni spletni trgovini zadnjega dobil za 43 EUR.

Drugače je pa doma še tale že nekaj let. Super zadovoljen