USA riots 2020

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Bodycam Footage Of George Floyd Arrest Leaked

Video aretacije
Bodycam footage shows new details of George Floyd’s arrest
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nič novega. :)
Drugs are bad, cops are bastards.
Samo dokaz da je ameriška družba u *****
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Nič novega. :)
Drugs are bad, cops are bastards.
Samo dokaz da je ameriška družba u *****

Kako to misliš nič novega? Si sploh pogledal prispevke?
Celotna zgodba dogajanja pred klečanjem na vratu + izjave o nezmožnosti dihanja že prej je povsem nova stvar za javnost.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja meni je to jasno. Zakaj ne mors človeka vklenit in če reče da ne more dihat poklicat rešilca? Ne treba mu je klecat na vratu. Zato ker je zadet Črnc s predobrim avtom?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Klečanje na vratu je del rutinskega postopka za človeka, ki se upira aretaciji. Zato so mu klečali na vratu in ne zato ker bi bil zadet ali pa ker ima kao predobr avto.
Rešilca pa niso klicali predvidevam da zato, ker je zganjal dramo in bi bila izjava, da ne more dihati povsem brez problema čista izmišljotina. Si pogledal video aretacije? A si videl kdaj je začel razlagati o tem dihanju in kaj vse je prej in vmes počel? Model je imel prej napad panike zaradi praktičnega overdosea v kombinaciji z aretacijo kot pa napad nekulturnih rasističnih policajev kot so to trobili mediji...
Sicer pa sem ti odpisal zgolj zato, ker si napisal, da ni v prejšnjih posnetkih ni nič novega in mi ni bilo jasno kaj si s tem mislil, zdaj mi je pa še manj saj ti je zdaj pa kao jasno glede teh novih info :D wtf dude :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kdorkoli pravi, da je to nov info je dost butast. To ti pravim. Vseeno je bil postopek, če mene vprašaš precej nesposoben iz strani policije. Fovsija, rasizem ali preprosta nesposobnost. Izberi si en razlog zakaj.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Lepo da se ti zdi ok.
Meni se pa ne zdi ok, da se prepotenten policaj postavi v vlogo sodnika in rablja.

Sej veš, tko kot če bi tebe naši zaradi tvojih tatujev občasno preventivno malo nabutali. Si jim že sumljiv in take je potrebno naučiti/odstraniti.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Lepo da se ti zdi ok.
Meni se pa ne zdi ok, da se prepotenten policaj postavi v vlogo sodnika in rablja.

Sej veš, tko kot če bi tebe naši zaradi tvojih tatujev občasno preventivno malo nabutali. Si jim že sumljiv in take je potrebno naučiti/odstraniti.
Ali pa tebe zaradi neumnih izjav na forumu. Se prav vidi,da v zivljenju se nisi fasal okoli kepe ali se rabil postaviti kdaj zase.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
:rolleyes: Vse pobit. Vse ki niso kristjani, potetovirance, pijance, drogerase, narkomane, geje, vse ki ne poslušajo narodno zabavne glasbe. Pobit za vsak slučaj. Ane...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
So kakšnega EU ubili policaji v amaeriki na cesti? Nobenega. Mi vemo, da so USA policaji prehitri.
Domačini - Američani - pa sam ene pravice iščejo in pol pokasirajo.
Tistemu zamorcu so najprej pregledali kartoteko. Sam sranje not. Ko so ga potegnili iz avta OK: Ko so ga dali v policijski avto pa, klaustrofobija, pa mozolj pod pazduho, pa desni ušesni mešiček rdeč.Če ve, da je preobčutljiv, na se pazi.
Še tole. Zadnji video, kjer je en bel voznik regiral na belo antifo. TO je svoboda, da imaš pravico se branit.
In tista odvetnika za poškodbe. Takoj so jima ponudili, ZASTONJ, nadomestilo za odvzeto orožje. TO je svoboda, da imaš pravico se branit.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
So kakšnega EU ubili policaji v amaeriki na cesti? Nobenega. Mi vemo, da so USA policaji prehitri.
Domačini - Američani - pa sam ene pravice iščejo in pol pokasirajo.
Tistemu zamorcu so najprej pregledali kartoteko. Sam sranje not. Ko so ga potegnili iz avta OK: Ko so ga dali v policijski avto pa, klaustrofobija, pa mozolj pod pazduho, pa desni ušesni mešiček rdeč.Če ve, da je preobčutljiv, na se pazi.
Še tole. Zadnji video, kjer je en bel voznik regiral na belo antifo. TO je svoboda, da imaš pravico se branit.
In tista odvetnika za poškodbe. Takoj so jima ponudili, ZASTONJ, nadomestilo za odvzeto orožje. TO je svoboda, da imaš pravico se branit.
Torej zagovarjaš anarhijo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Anarhija je njim prišla na vrata! Na domača in na avtomobilska...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Kdorkoli pravi, da je to nov info je dost butast. To ti pravim. Vseeno je bil postopek, če mene vprašaš precej nesposoben iz strani policije. Fovsija, rasizem ali preprosta nesposobnost. Izberi si en razlog zakaj.

Kdorkoli pravi, da je to nov info je butast? Torej gre za fake news in ta posnetek ni bil pred kratkim dan v javnost in so info o celotnem postopku aretacije od začetka do konca znane javnosti že dolgo časa? Od kje ti ta info?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
:rolleyes: Vse pobit. Vse ki niso kristjani, potetovirance, pijance, drogerase, narkomane, geje, vse ki ne poslušajo narodno zabavne glasbe. Pobit za vsak slučaj. Ane...

Ne pozabi še na ljudi, ki si upajo ANTIFA članom izpostaviti svoje nasprotujoče mnenje ter na vse ostale ljudi, ki si (po tvoje) zaslužijo fizični napad zgolj zato, ker so kar so. Kaj pa izzivajo na tako neprejemljiv način, da razlagajo zadeve katerim fašistični ANTIFA borci in njihovi somišljeniki nasprotujejo, oni so kakopak edini, ki vedo kako in kaj, vsi ostali pa morajo biti popolnoma tiho ali pa naj se soočijo s posledicami! :cheer:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Meni se pa ne zdi ok, da se prepotenten policaj postavi v vlogo sodnika in rablja.

Saj to dejansko ni OK. In glede na ta video, ki je zdaj končno bil izpuščen v javnost obstaja resna opcija, da se policaji v primeru Floyda dejansko niso postavili v vlogo sodnika in rablja temveč bi model lahko nehal dihati tudi kako drugače. Model je bil ves nadrogiran in v dodatnem šoku, morda je bilo že to dovolj in bi enako izdihnil na zadnjih sedežih policijskega vozila. Morda.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Morda pa bi gospod policaj poklical takoj rešilca ne pa da je raje 10 min cepel na njegovem vratu?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Morda pa bi gospod policaj poklical takoj rešilca ne pa da je raje 10 min cepel na njegovem vratu?

Mogoče bi ga res lahko. Mogoče pa ni resno jemal drame, ki jo ob aretaciji zgranja premnogo ljudi, sploh tistih ta u fertik zadrogiranih kar je bilo pri njemu takoj jasno da je in ni bil potreben kak test, kasnejši dejanski test pri obdukciji je pa zgolj potrdil domneve o izjemnih količinah droge v telesu.

Od kje ti info, da ta filmček aretacije Floyda ni sveže dan v javnost in so tisti, ki pravijo, da je nov, butasti?