USA riots 2020

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Pri tej sliki se lepo vidi kako desničar ne poklekne pred levo zakrito gnilobo
1593316058152.png
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Da boš malo zaposlen čez dan, se probaj naučiti tole. Tko da boš lahko lažje bluzil kdo kaj podpira
Compass2.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thrivial

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Anarhija je ista mentaliteta kot kapitalizem. Egoizem
Oprosti ampak tole pa niti približno ne drži.
Kvečjemu bi lahko rekel, da se kapitalizem zaradi egoistične mentalitete povprečnega človeka (sploh pa tistega, ki ima moč) skozi čas izrodi in v tej izrojeni fazi potem deluje bolj kot ne zgolj v prid manjšinske elite. Enako kot komunizem/socializem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Seveda sem to naredil preden sem prilepil sliko (fake news filter sistem) in ja, rezultati so malce drugačni t.j. primerjava na prvi pogled ni tako izrazita kot je izpostavljeno na zgornji sliki saj ti poleg nameče še kup drugih slik ampak poanta je pa ista in to je dejstvo, da je zaščitni znak Black Lives Matter barvni negativ simbola za White Supremacy kar je po za moje pojme povsem zgrešeno.
Ali morda hočeš povedati, da temu ni tako in da ne gre za kopiranje?

P.S. To je tako kot da bi neka organizacija, ki nasprotuje nacizmu imela za simbol barvni negativ kljukastega križa recimo :D
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
kolikor sem jest gledal, ima en simbol levo roko in drugi desno. čeprav na slikci so kao isti. in če klikneš link od tiste wikipedije, ki je na desni strani prikazana, govori o demokratih in nič o rasizmu ipd...

Je pa verjetno fora v principu, da so uporabili njihov znak v kontra izvedbi. in ne v negativu ampak zrcalno verzijo? sm bolj na hitro pogledal...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Kolikor jaz vidim pri ponovnem googlanju ne gre za zrcalno verzijo.

Lahko, da je trik v principu oz. v želji po kontriranju in da so zato uporabili isti znak v barvnem negativu ampak če znak oz. pomen za belo prevlado obrneš na kontra oz. na temo črnih življenj dobiš potem znak za črno prevlado. In zato menim, da je fail, da so uporabili to za simbol in bi si lahko omislili drugačnega, to je vse. Če bi že morala biti dvignjena stisnjena pest se jo lahko tudi drugače naredi oz. nariše, opcij je neomejeno si bolj kot ne omejen z domišljijo avtorja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
To je jasno.
Samo vprašanje je, a bo alternativna policija kaj boljša od prave. Tistim s pooblastili rade zrastejo perutničke in se lahko igrajo šerife :evil:
Saj pravim, če se bo našlo organizirano vodstvo, ki bo vse skupaj prevzelo, protestniki, ki so vse skupaj začeli, pa se umaknejo, je nekaj možnosti za pozitiven konec. Brez tega bo samo sranje na kubik

Film Das Experiment je točno to. Nikoli jim ne bo šlo tole...