USA riots 2020

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Težka bo.
Sem tm nekje kot o temi o ploščati zemlji. Sam da ni smešno.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ne moreš Slovenije primerjat z Ameriko. Sej jaz mam tud tatuje, pa čudne avte pa piham na vsakem koraku. Meni tud to ni big deal.
Ni me pa še noben policaj ubil ker imam tatuje.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Najbolji Iz prve roke! Kaj pa zdaj? In govorim o 6 letnikih, ki se jim valjda (z izdatno pomočjo domače okolice) šola zagrauža! O romih in ciganih pa sem na prejšnji strani pisal - preberi ne bo ti škodilo.

PS: pa malo oladi, ker danes si na vsakega našpičen!

Sploh ni res. Povem kar vidim. Ce ti ciganski smrkavci v OS pretepejo otroka tako, da ti zdravnik pove, da je moznost,da ne bo ploden (ker je prevec fasal v dolocen predel), kaj naj, bom vesel pa jih zagovarjam? Glej, treba jih socializirat, vsekakor. Samo ne vec na racun nasih otrok. To je to s te strani. Pa ni bil moj otrok tepen, od kolega, samo to ne zmanjsa dejstva. Pa se, fajn je bit pameten glede tega v kaki lublani al pa tam, kjer jih nimajo pa bed filing zganjat attention whore like. Vzamte si jih domov, komot... pa povejte. Nisem naci al podobno, povem samo kar se dogaja. Vidim pa sam vse to iz prve roke, zato pliz, ne mi pametovat.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: MrDaco, 8888 in B81

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Predstavljajte si sledeč scenarij. V ZDA pripadnik ameriške policije zaradi prekoračitve nasilja ubije pripadnika manjšine, ki je bila zadnjih 100 let "zatirana". Nastanejo protesti manjšine, ki se sprevržejo v nasilje. Policija in drugi organi odgovorijo, ranjeni so na obeh straneh, incidenti na obeh straneh. Vplivna bližnjevzhodna država lobira, da se po vseh svetivnih medijih predvaja izključno posnetke nasilja policije nad protestniki, čeprav realno protestniki prvi izzovejo nasilje in so prvi nasilni. Države poročajo, da je v ZDA problem, da zatirajo celo manjšino. Bližnjevzhodna država javno naznani, da mora ZDA TAKOJ SPREMENITI obnašanje, ČE NE, bo ta država takoj ukrepala. Zagrozi jim s sankcijami, zračnim napadom in kopenskih napadom. Oblikuje se koalicija voljnih, ki združi sile, napade strateške položaje ZDA, maršira v državo, odstrani Trumpa, nastavi svojega predsednika, čez kak mesec Trumpa javno usmrtijo.

Nepredstavljivo kajne? Kaj pa če obrneš vlogi ZDA in bližnjovzhodne države? Popolnoma pričakovano.

Pomen protestov in sporočilo je bilo na mestu. Žal se je sprevrglo v vsestransko nasilje, plenjenje in je prvotno sporočilo izgubilo svoj namen. Obsojam nasilje protestnikov, razumem, da je treba nekako zaščititi druge prebivalce, njihovo premoženje, logično. Ampak. Potihem, jim pa kar malo privoščim tole krizo...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Sploh ni res. Povem kar vidim. Ce ti ciganski smrkavci v OS pretepejo otroka tako, da ti zdravnik pove, da je moznost,da ne bo ploden (ker je prevec fasal v dolocen predel), kaj naj, bom vesel pa jih zagovarjam? Glej, treba jih socializirat, vsekakor. Samo ne vec na racun nasih otrok. To je to s te strani. Pa ni bil moj otrok tepen, od kolega, samo to ne zmanjsa dejstva. Pa se, fajn je bit pameten glede tega v kaki lublani al pa tam, kjer jih nimajo pa bed filing zganjat attention whore like. Vzamte si jih domov, komot... pa povejte. Nisem naci al podobno, povem samo kar se dogaja. Vidim pa sam vse to iz prve roke, zato pliz, ne mi pametovat.
A po večini se začne tako, da skupina otrok zajebava tiste 2-5 cigančkov v razredu. Kasneje ti cigančki s starejšimi kolegi pričakajo otroke...
 
2. sep 2007
1.493
758
113
Dolenjska
Mogoče na šolah, kjer prej niso nikoli imeli ciganov, pa so dobili kakšno familijov sosesko. Tukaj pri nas, kjer so prisotni že mnogo generacij pa vsak pamž ve, da se s cigani katerekoli starosti ni za zaj.e.bavat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
A po večini se začne tako, da skupina otrok zajebava tiste 2-5 cigančkov v razredu. Kasneje ti cigančki s starejšimi kolegi pričakajo otroke...

Sem vedel. Ne, ni blo tko. Cigancka sta prsla, zasikala in udarla in vprico ucitelce pretepla fanta, ker ni odgovoril po njunih pricakovanjih - beri, ni bil prestrasen in je mirno ignoriral groznjo. Je bla cela stala takrat kle, starsi smo se pobunili in od takrat cigancke enakomerno na obcinske stroske vozijo v vse sole, ne samo to naso (mi ji pravmo kar ciganska), najblizjo ciganskemu naselju. Takih situacij je dost tukaj sam se ne pise o tem, ker ocitno ni sprejemljivo. Sam to ne pomeni da se ne dogaja in da so tako bogi kot se jih slika. Sicer pa, vse ok, sam moji otroc naj ne bojo poligon za socializacijo. Vse ostalo je sprejemljivo, sploh ce je sorazmerno porazdeljeno. Koncentracije (geto) pa se pac ne obnesejo, preverjeno.

Lahko se se naprej nateravamo sam dokler nimas (se bolje tvoji otroc) izkusenj, nima smisla, ker teoretiziras. Sam govorim iz prve roke oz. iz tega, kar vidim sam in kar mi povedo otroci. Se enkrat, nisem naci, sem samo za ciste racune in zdrave odnose. Sanjanja, nateravanja kdo ima/nima prav odkrito sovrazim. Verjamem, da v OS Siska je cisto drugace, samo tu je pa tudi tako. Ce koga moti, zal ni moj problem.

P.S. - aja, pa sorry, zdej sele vidm naslov teme. Manjsi mimosun je tole ja... lahko se komot pobrise (ta tematika ze tko ni glih zastopana) al pa prestav v ustrezno temo, ce obstaja seveda.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Lahko se se naprej nateravamo sam dokler nimas (se bolje tvoji otroc) izkusenj, nima smisla, ker teoretiziras. Sam govorim iz prve roke oz. iz tega, kar vidim sam in kar mi povedo otroci. Se enkrat, nisem naci, sem samo za ciste racune in zdrave odnose. Sanjanja, nateravanja kdo ima/nima prav odkrito sovrazim. Verjamem, da v OS Siska je cisto drugace, samo tu je pa tudi tako. Ce koga moti, zal ni moj problem.

P.S. - aja, pa sorry, zdej sele vidm naslov teme. Manjsi mimosun je tole ja... lahko se komot pobrise (ta tematika ze tko ni glih zastopana) al pa prestav v ustrezno temo, ce obstaja seveda.

Dej ne ga sračkat no. A da kar nimam izkušenj, ker trdim drugače od tebe. :zavijazocmi:
Sej ne, da je blizu "mojega" kraja cigansko naselje, da sem jih gledal večino OŠ, da sem jih v SŠ gledal po NM ter imel sošolce, ki so živeli blizu novomeških ciganov,...
Ja so težki. Fejst težki. Ampak vedno pa tudi niso oni prvi, ki začnejo

Otrokom pa tudi ne verjemi glih vsega na besedo...

Se pa strinjam, da se tole prestavi.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Ne moreš Slovenije primerjat z Ameriko. Sej jaz mam tud tatuje, pa čudne avte pa piham na vsakem koraku. Meni tud to ni big deal.
Ni me pa še noben policaj ubil ker imam tatuje.
Seveda te ni in tudi mene ne, ker sodelujem v policijskem postopku, ker vem, da nisem nič kriv in vem, da bo vse hitro rešeno, če ne blebetam, žalim, se upiram in pametujem...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Sicer pa vidim, da je brez veze. ja jaz sem kriv, da so cigani tam kjer so, jaz sem kriv, da so črnci tam kjer so.

Sem pa jaz na začetku govoril o ljudeh, ki jih poznam in so imeli enake možnosti, kot jaz oziroma še boljše pa niso cigani ali črnci ampak rojeni beli slovenci pa so prav tako zavozili svoje življenje zdaj pa jamrajo, kako so jih drugi zajebali in da oni so pa res imeli težko življenje in bla, bla ,bla...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Samo stoparico je bilo treba vklopit, pa smo v 12h dobili klasicno Alter greznico. Tema je postala kombinacija tweetov iz deklarativno fasisticnih strani in prerekanja o #Gipsyslifematter...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5