USA riots 2020

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Da je neznani attention whore sinonim za resničnost ni v bistvu trdil nihče, ti pa zdaj s tem verjetno hočeš povedati, da navedbe v prispevku niso resnične. Na podlagi česa tako meniš oziroma kaj misliš, da ni resnično in zakaj?
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Matey, on (celega) videa sploh pogledal ni, in nekaj na pamet trdi, če mene vprašaš...

Oziroma, Turbobitch, dokaži, da se motim.
Kaj točno ni resničnega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Turbobitch, še nekaj zate:
EnjmMOqXIAATEEo.jpeg

Tudi to ni resnično?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Precej lažje je očitno predstavit fakte desničarjem ki očitno verjamete vsakemu youtube filmčku.
VI bi se Kučanu verjeli če bi zdej začel udrihat po komunistih.
Povej mi iz katerega razloga bi mogu jaz verjeti da je vse to kar je rekel res?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ja lej, takim je komot prodati tole. Ker je nekdo nekaj napisal na FB, twitterju, forumu,... in se sklada z agendo, bo zihr res. 100%.
Pa kaj, če je fejk račun z "vodjo" decentralizirane organizacije, ki nima vodje :valjamse:
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Ali pa to, ko se enim brez problema prodaja nebuloze kot so: različnost je naša moč, "prebežniki" bežijo pred vojno, sestavljeni so večinoma iz izobražencev in večino jih predstavljajo družine, vsi se bodo takoj asimilirali in poprijeli za delo. Vsi ljudje smo enaki. Komunizem je najboljši sistem. Problemi so samo, ko so "desni" na oblasti, itd.
Jebiga, kdor ne zna kritično razmišljat in so mu "nepristranski" 24kur, mmc, cnn, ipd. portali vir novic, bo pač še naprej slepo verjel tem debilizmom, dokler se pač ne bo enkrat opekel...
eni bodo pač trdili, da je 1+1=3, ker jim je nekdo tako rekel, sami pa tega iz nekega razloga ne preverijo. So mogoče preleni? Ali pa niso sposobni preverit, oziroma razmislit? Ali pa je tu problem ego, eni preprosto nočejo priznati svojih napak?
Btw, zadnja tri vprašanja so retorična.
 
  • Všeč mi je
Reactions: naliM

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
V Murski lihk ni veliko velikih štal.. Rakičan.press Tak pa ideva na svoje preden se občine odprejo upam.
Drgac pa vabljen itak. Lahko tudi javiš kda :fredi:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Izšel je novi del serije "Car VS protesters":

NEW YORK - Multiple people were hit by a car in the Murray Hill section of Manhattan on Friday afternoon. It happened at the intersection of 39th and 3rd Avenue just before 4:10 p.m. There was a Black Lives Matters Protest going on and a car apparently went into the crowd. There was a large police presence there after the incident.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Major mistakes made:
1) walk in the middle of an active street
2) gang up on a slow-moving car
3) have someone stand in front of AND behind the car so there's no safe way out
3) bang on the windows repeatedly to make the driver feel threatened
4) have someone try to open the back door (maybe other doors too. that's the only clearly visible attempt in the video)
5) do all this as part of an organization that has a well-documented and very recent history of literally burning buildings to ruins and killing people in the streets
6) CLAIMING INNOCENCE AND BLAMING THE DRIVER
a3M9GgBj_700wp_0.webp


 
  • Všeč mi je
Reactions: naliM

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Izšel je novi del serije "Car VS protesters":

NEW YORK - Multiple people were hit by a car in the Murray Hill section of Manhattan on Friday afternoon. It happened at the intersection of 39th and 3rd Avenue just before 4:10 p.m. There was a Black Lives Matters Protest going on and a car apparently went into the crowd. There was a large police presence there after the incident.
Nobene škode. Bala se je za življenje. Za to svojat pa vemo kam paše, med lenuhe in brezdelneže.